logomksiazkomaniak_zolteMali książkomaniacy wciąż bawią się i czytają. W czerwcu czekają na nich kolejne atrakcje!

6 czerwca o godzinie 10.30 Mali książkomaniacy wezmą udział w imprezie „Dzień Dziecka z książką”. Podczas „Dnia Dziecka z książką” podsumujemy Konkurs na recenzję ulubionej książki, dlatego tego dnia zapraszamy do Domu Kultury „502” wszystkich laureatów oraz wyróżnionych w tym Konkursie. Zapraszamy również przedstawicieli już istniejących Klubów Małego Książkomaniaka, bowiem podczas imprezy będziemy także podsumowywać pierwsze tygodnie istnienia Klubów – poznamy się bliżej, zaprezentujemy dotychczasowe dokonania Klubowiczów (pokażemy jak Kluby wykonały pierwsze dwa zadania konkursowe). Ogłosimy również kolejne, trzecie już zadanie oraz wakacyjne zadania specjalne! Mamy nadzieję, że wspólnie z przybyłymi Klubowiczami będziemy się wspaniale i twórczo bawić, rozwiązując zagadki oraz quizy literackie.

Przypominamy szkołom, centrom zajęć pozaszkolnych świetlicom, iż wciąż można przyłączyć się do akcji Klub Małego Książkomaniaka. Kluby Małego Książkomaniaka otrzymują do wykonania różne zadania, zaś najlepszy i najaktywniejszy z Klubów pod koniec 2013 roku zostanie nagrodzony specjalną nagrodą i otrzyma tytuł Najlepszego Klubu Małego Książkomaniaka 2013 r. Czekamy na kolejne zgłoszenia. – wszystkie szczegóły można znaleźć na stronach www.wdk.pl i www.malyksiazkomaniak.pl. Zainteresowani mogą także pisać do opiekuna Klubów, p. Eweliny Góreckiej na adres klub@malyksiazkomnaiak.pl

12 czerwca o godzinie 9.30 zapraszamy na kolejne spotkanie autorskie w ramach „Małego książkomaniaka”. Naszym gościem będzie pani Anna Onichimowska – autorka książek, scenariuszy, sztuk teatralnych, telewizyjnych i radiowych, laureatka licznych prestiżowych nagród i wyróżnień. Anna Onichimowska pisze głownie dla dzieci i młodzieży. Jej Dobry potwór nie jest zły otrzymał Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego, zaś Najwyższa góra świata została wpisana na Listę Honorową IBBY. Autorka nominowana była do głównej nagrody w Cannes, w konkursie im. K. Kieślowskiego, za scenariusz do Dnia Czekolady (razem z Jackiem Piotrem Bławutem). Jej książki, opowiadania i dramaty tłumaczone są na wiele języków.

Na spotkanie wstęp wolny!

Uwaga! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, uprzejmie prosimy, szczególnie w przypadku większych grup (np. szkolnych), o wcześniejszy kontakt z Organizatorem (tel. 42 673 35 99) celem rezerwacji miejsc.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
jakzawsze2
Zygmunt Miłoszewski w Poleskim Ośrodku Sztuki
czaczkowska
Ewa Czaczkowska w Domu Literatury w Łodzi
Najbliższe wydarzenia on-line Biblioteki Piłsudskiego

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*