W listopadzie przygotowaliśmy dla Małych książkomaniaków szereg atrakcji. logomksiazkomaniak_zolte

6 listopada 2013 r. o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie z panią Barbarą Gawryluk. Barbara Gawryluk jest autorką książek dla dzieci, tłumaczką i dziennikarką. Jej książka zatytuowana Dżok. Legenda o psiej wierności została wpisana na Złotą Listę Fundacji ABC, książka W zielonej dolinie nominowana była do Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego, zaś powieść Zuzanka z pistacjowego domu otrzymała Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego. Barbara Gawryluk jest również laureatką nagrody IBBY za upowszechnianie czytelnictwa.

Na spotkanie wstęp wolny. Uwaga! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, uprzejmie prosimy, szczególnie w przypadku większych grup (np. szkolnych), o wcześniejszy kontakt z Organizatorem (tel. 42 673 35 99) celem rezerwacji miejsc.

21 listopada 2013 r. o godz. 10.30 zapraszamy Małych książkomaniaków do udziału w imprezie pt. Scena prezentacji książkomaniaka. Impreza ta będzie dla jej uczestników okazją do zaprezentowania własnej twórczości literackiej, a także do skorzystania z rad i pomocy doświadczonych twórców, którzy wezmą udział w imprezie w charakterze jurorów, ekspertów. Będzie to więc swego rodzaju literackie Mam talent! Naszymi gośćmi-ekspertami będą dwie znakomite pisarki – Grażyna Bąkiewicz i Kalina Jerzykowska. Do udziału w imprezie szczególnie serdecznie zapraszamy biorące udział w naszych działaniach Kluby Małego Książkomaniaka. Oczywiście zapraszamy również wszystkich innych książkomaniaków. Chęć wzięcia udziału w imprezie należy zgłaszać do Domu Kultury „502”, telefonicznie (42 673 35 99) lub mailowo klub @malyksiazkomaniak.pl. Na zgłoszenia czekamy do 15 listopada.

W listopadzie Kluby Małego Książkomaniaka otrzymają do wykonania ostatnie zadanie konkursowe oraz drugie zadanie specjalne. Finałowe, szóste zadanie konkursowe będzie okazją do zdobycia ostatnich, niezwykle cennych punktów w rywalizacji o tytuł Najlepszego Klubu Małego Ksiażkomaniaka 2013. Rywalizacja wkracza w decydującą fazę, bowiem rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagrody dla najlepszego Klubu już w grudniu.

Więcej informacji o akcji Klub Małego Książkomaniaka – zadania, zasady uczestnictwa – oraz o projekcie „Mały książkomaniak” znaleźć można na stronie www.malyskiazkomaniak.pl oraz uzyskać pod numerem telefonu: 42 673 35 99.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
bator
Joanna Bator i Mariusz Wilk w Łodzi
Seryjni Poeci: Tomasz Pułka
Narodowe Czytanie 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*