ksiazkomaniakW listopadzie dla Małych Książkomaniaków mamy aż dwa spotkania autorskie.

14 listopada o godz. 11.00 w Domu Kultury „502” gościć będziemy Rafała Witka – autora powieści, opowiadań i zbiorów wierszy dla dzieci. Mali książkomaniacy z pewnością znają jego książki takie, jak choćby: „Plaża tajemnic”, „Julka Kulka, Fioletka i ja”, „Maja na tropie jaja”, „Klub latających ciotek”, „Zgniłobrody i luneta przeznaczenia” czy „Pierwszaki z kosmosu”. Rafał Witek tworzy wiersze i opowiadania do szkolnych podręczników, publikuje też w „Świerszczyku”, współpracuje z portalem „qlturka.pl”. Jest laureatem naród i wyróżnień, między innymi drugiej nagrody w III Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży, zorganizowanym przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”.
Natomiast 19 listopada o godzinie 11.00 spotkamy się z Joanną Jagiełło.

Joanna Jagiełło ukończyła anglistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Pracowała jako dziennikarka, nauczycielka i redaktorka. Jest autorką powieści dla młodzieży: „Kawa z kardamonem” (2011), „Czekolada z chili” (2013) oraz książek dla dzieci: „Oko w oko z diplodokiem” (2013) i „Pamiętnik Czachy” (2014). Ma w swoim dorobku także tomiki poetyckie: „Moje pierwsze donikąd” (1997) oraz „Ślady” (2013). Niedawno ukazała się jej książka adresowana do dorosłych czytelników, zatytułowana „Hotel dla twoich rzeczy”.

Na oba spotkania wstęp wolny, ale ilość miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane udziałem (w szczególności większe grupy, np. szkolne) uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt z Organizatorem w celu potwierdzenia dostępności miejsc.

Jak zawsze szczegółowe informacje o naszych działaniach można znaleźć na stronie internetowej www.malyskiazkomaniak.pl oraz w Domu Kultury „502” (Łódź ul. Gorkiego 16, tel. 42 673 35 99)  Zapraszamy także do odwiedzania profili „Małego książkomaniaka” na Facebooku i Twitterze.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dscf0071
VIII Festiwal Puls Literatury w Łodzi – informacje
areterrr
Promocja najnowszych Arterii
ksiazki
Literatura – lipiec 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*