plakat_mk_2015W czerwcu Mali książkomaniacy będą mogli wziąć udział w spotkaniu autorskim. 10 czerwca o godzinie 9.30 w Domu Kultury „502” Książkomaniacy gościć będą panią Zuzannę Orlińską, autorkę i ilustratorkę książek dla dzieci oraz młodzieży takich, jak: „Matka Polka”, „Pisklak” (wyróżnionych w Konkursie Literackim im. Kornela Makuszyńskiego 2011 i 2013), „Ani słowa o Zosi” (m.in. II nagroda w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren 2013), „Cierpienia sięciolatka” czy „Stary Noe”.

Na spotkanie, jak zawsze, wstęp wolny, ale ilość miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wcześniejszy kontakt z Organizatorem.

Cały czas aktywnie działają Kluby Małego Książkomaniaka zawiązane w szkołach, przedszkolach czy świetlicach. Otrzymują one do wykonania różnorodne zadania, których zrealizowanie premiowane jest nagrodami książkowymi oraz punktami. Rywalizacja zakończy się w grudniu 2015 roku, kiedy to jeden z Klubów zostanie nagrodzony specjalną nagrodą i otrzyma tytuł Najlepszego Klubu Małego Książkomaniaka 2015. Pierwsze z tegorocznych zadań Kluby już wykonały, kolejne zostały właśnie ogłoszone. Zapraszamy kolejne grupy szkolne i przedszkolne do włączenia się do naszej akcji.

„Mały książkomaniak” 2015 jest współfinansowany przez Miasto Łódź oraz Veolię. Patronat medialny nad przedsięwzięciem objęli: Radio Łódź, Plaster Łódzki, Czas Dzieci i Miasto Dzieci.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ksiazki
Literatura – październik 2017
KsiegoZbior_-_plakat
KsięgoZbiór na Piotrkowskiej
ksiazki
Literatura – czerwiec 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*