materia2013We wtorek, 5 lutego w Luce wystąpi grupa Materia. Mamy dla Was ekspresowy konkurs i dwa podwójne zaproszenia do zdobycia.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Materia”, w treści napiszecie dlaczego chcecie bilet Zabawę zakończymy we wtorek (5 lutego), o godz.15. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Dobiegły końca prace nad debiutancką płytą zespołu Materia, jednego z najbardziej obiecujących i najczęściej wyróżnianych zespołów metalowych w kraju (Sonisphere 2010, Jarocin 2010,  Przystanek Woodstock 2011, Szansa na Sukces 2011). Po zwycięstwie w eliminacjach do Przystanku Woodstock w 2011 jeden z najbardziej znanych producentów w kraju, Andrzej Puczyński zaprosił zespół na nagranie płyty w Izabelin Studio. Na początku ubiegłego roku w podwarszawskim Izabelinie zarejestrowano 11 utworów na album zatytułowany “Case Of Noise”. Miksem płyty zajął się Waldemar Jędruszak.  Premiera odbędzie się 25 stycznia na pierwszym koncercie trasy TORTOUR 2013, która będzie promować tę płytę. Na płycie znajdą się utwory z pierwszego demo w nowych aranżach, kawałki z EP oraz całkowicie nowe kompozycje. Będzie to przekrój twórczości zespołu skompresowany na jednym krążku.

BIOGRAFIA MATERIA:
Pierwsza próba miała miejsce 13 listopada 2007 roku. W skład zespołu wchodzili Tede – gitara i wokal, Michu – bas i wokal i Marcia – gary.Przez rok MATERIA tworzyła materiał. W 2009 nagrana została płyta demo pt. Vandals. W 2010 roku do kapeli dołącza wieloletni przyjaciel Adi łapiąc się za drugą gitarę.W 2011 roku zespół nagrał EP Holidays On The Angels Island. W ciągu jedynie trzyletniej pracy formacja zdołała odnotować na swoim koncie poważne osiągnięcia i istotne koncerty. Do najważniejszych i najbardziej spektakularnych wydarzeń zalicza się występ na warszawskim lotnisku Bemowo na festiwalu Sonisphere 2010 obok takich sław jak Metallica, Slayer, Megadeth czy Anthrax. Zespół wziął udział w konkursie agencji Go Ahead i został laureatem za co w nagrodę kapela grała na scenie Red Bull na XXX Jubileuszowym Fetiwalu w Jarocinie w 2010 roku . Zespół został też dostrzeżony na Eliminacjach do Woodstocku 2009 i w półfinałach w Gdyni dostał nagrodę specjalną w postaci sesji nagraniowej w Izabelin Studio.W roku 2011 MATERIA ponownie dostaje się do półfinałów jednak tym razem udaje się wygrać konkurs co skutkuje występem na Dużej Scenie WOODSTOCK 2011. Zespół Materia szczyci się również pierwszym miejscem na Międzynarodowym Festiwalu Rock Nocą w 2010 roku. Do osiągnięć kapeli można dołączyć jeszcze wiele pierwszych miejsc na festiwalach i konkurasch między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Hajnówce. Zespół wziął udział w trasie koncertowej w sierpniu 2012 roku i zagrał 20 koncertów na terenie całego kraju.

BIOGRAFIA BUDGE:
Zespół powstał 25 kwietnia 2010 roku. BUDGE to grupa czerpiąca z gatunków takich jak groove, thrash, sludge i tym podobnych. Zagrali liczne koncerty w klubach oraz w plenerach. W 2012 roku powstało pierwsze demo zespołu, zatytułowane „Dark Ages”. Kochają wszystkie istoty żyjące na tym ponurym świecie. W szczególności te, które wierzą, że metal dalej żyje, będzie żył i rósł w siłę. Fresh oldschool Metal ? Inspired by classics.
Osiągnięcia:
-I miejsce na przeglądzie „Teraz My” w Świdwinie
-I miejsce na przeglądzie „Młode Talenty” w Jastarni
-I miejsce na „Polsko-Niemieckich Potyczkach Rockowych” w Bobolicach
-II miejsce na ogólnopolskim przeglądzie „Muzyczna Młodzież” w Kępnie
-III miejsce na ogólnopolskim przeglądzie kapel „Halloween Metal Fest” w Grudziądzu
-Finaliści konkursu Empiku „Make More Music”

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
spaleniak_plakat
Daniel Spaleniak w Williamsburgu (zakończony)
KCB
Weekend w New Yorku (zakończony)
Planeta singli 3 w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*