Masza i Niedźwiedź w Atlas Arenie

19 stycznia o godz. 10:30 i 14 w Atlas Arenie po raz kolejny odbędzie się rewia na lodzie „Masza i niedźwiedź. Wstęp – 75, 109, 134 i 210 zł. Dzieci poniżej 2 roku życia – darmowy wstęp na wydarzenie – bez miejsca siedzącego, dziecko przebywa na kolanach u rodzica/opiekuna. Niepełnosprawni na wózku – w sprawie biletów dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl.

Wspaniała aranżacja, zapierająca dech w piersiach scenografia, niewiarygodne kostiumy i nie mniej ważne wyczyny łyżwiarzy, tancerzy i akrobatów. Wszystko to jest nieodłączną częścią licencjonowanej rewii na lodzie, którą dotychczas obejrzało ponad 160 000 widzów w 9 państwach na całym świecie, w tym nawet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Indonezji.

Niepowtarzalne przygody Maszy, Niedźwiedzia i dalszych popularnych postaci znanej animowanej bajki z polskimi dialogami i tekstami piosenek wracają do Polski z początkiem przyszłego roku. Nie będzie to zbyt daleka podróż. Cała rewia, wszyscy występujący oraz cały zespół wspomagający pochodzą ze Słowacji i Czech.

„Jesteśmy zachwyceni, że znowu będziemy występować w Polsce, gdzie dzięki wielkiej gościnności i dobremu przyjęciu ze strony lokalnych partnerów, czuliśmy się bardzo dobrze. Cieszymy się ze spotkań ze wszystkimi widzami, którzy nam pokazali jaką wspaniałą atmosferę są w stanie stworzyć podczas wystąpień”, powiedział Michal Vernarský, Dyrektor firmy producenckiej Comunique, będącą właścicielem i organizatorem rewii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *