mastemeyW niedzielę, 17 września o godz. 20 w Andrzeju, nie denerwuj się wystąpią: Mastemey, Infernal Bizzare oraz Suchy Pion. Wstęp wynosi 10 zł.

Mastemey – The Fat, The Bald and the Ugly since 2009. Krakowski kwartet groove metalowy z historią długą i fascynującą niczym stary western . Od momentu założenia zespół nieprzerwanie koncertujący, posiadający na swoim koncie dwie demówki i jednen Longplay.Obecnie zespół pracuje nad drugą płytą.

https://www.youtube.com/watch?v=tzBXRhWziy8

InfernaL Bizarre – Muzyka metalowa którą uprawiamy jest wynikiem fascynacji odważnymi środkami wyrazu w sztuce i interpretujemy ją na swój własny sposób. W tekstach poruszamy niełatwe kwestie naszej historii której karty i niewygodne fakty są często przemilczane…

Suchy Pion – Oto my – Suchy Pion, Łódź. Gramy muzykę ciężką, bo taką lubimy. Inspiracje czerpiemy zewsząd – od AC/DC przez Led Zeppelin po ZZ Top; od Siekiery przez Nocnego Kochanka po Niemena. Plan jest taki: przychodzicie na nasze koncerty i świetnie się bawicie, a my balujemy za dolary z biletów w blasku sławy. Chyba, że będziemy znani tylko w pięciu łódzkich klubach. Też może być – liczy się dla nas zabawa i to, żebyście Wy też się nie nudzili.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Paluch w Ogrodach Geyera
lemonwtleeventt
LemON w Dekompresji
Soundedit’ 20 – Rockowisko-Pamiętacie?

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*