26 czerwca o godz. 20 na Scenie Artkombinatu Monopolis wystąpi legendarny Marian Lichtman w projekcie Trubadur. Jepepepej. Bilety na widownię w cenie 40 zł, bilety do streamingu LIVE w cenie 15 zł, Spektakl dostępny będzie na kanale https://live.artkombinat.pl/.

Trubadur, kompozytor, producent, perkusista, raper, performer, Człowiek-Instytucja. Jeden z najbardziej nietuzinkowych artystów na Polskiej scenie nie zwalnia tempa i zaprasza na muzyczny spektakl w stylu JEPEPEJ!

Polski Mike Paton w trakcie swojej 57-letniej kariery scenicznej współpracował ze skandynawską, psychodeliczną supergrupą Mosala Dosa, brytyjskim, avant-rockowym zespołem Red Square, ale także polskim Pikejem. W 2008 roku wydał pionierski album Traces In The Sand, tym samym tworząc zupełnie nowy gatunek „oriental scat”.

Nieoczywiste podejście do tekstów i innowacyjne wykorzystanie wokalu, pozwoliło Marianowi odnaleźć się także w bardziej „disco” brzmieniach. To właśnie wtedy powstało opus magnum artysty – sławetne JEPEPEPEJ

Zwieńczeniem ogromnej popularności Jepepeja okazał się koncert Mariana w radiowej Czwórce, w audycji Hejterska 4. Polski Dr. Dre po raz kolejny pokazał klasę scatując pod truskulowe i trapowe bity, disco czy electro. Nie zabrakło też parafrazy Toto – Africa, podczas której powstał legendarny już tekst „Loving in the airs, miłość w powietrzu też taka jest” Zdaniem wielu legendarny Trubadur zamknął także polską rap grę przyjmując nominację od Łony do Hot16Challenge2. Kolejny raz udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Jeżeli chcecie usłyszeć jepepeja na żywo i dowiedzieć się czy to już rapy, musicie być z nami!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cod_20130421_1566184153
C.O.D. w Stereo Krogs
fiszemade
Fisz Emade Tworzywo w Bedroomie
RayWilson_poster
Ray Wilson – Genesis Classic w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*