7peszek15 listopada o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert Marii Peszek. Bilety (miejsca stojące): 50 zł z Kartą Wytwórnia, 60 zł – bez.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Peszek”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w czwartek (13 listopada), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od wyder… juwo…

Po sukcesie płyty „Jezus Maria Peszek” i trzech tras koncertowych, po około 90 koncertach i nagranej w tym czasie płycie „live”, przyszedł czas na zasłużony odpoczynek i przerwę. Teraz – po ponad półrocznej nieobecności – charyzmatyczna Maria Peszek wraz ze swoim mistrzowskim zespołem wraca na polskie sceny klubowe i ponownie koncertuje.

Tym razem na koncertach usłyszymy bardziej przekrojowy materiał – coś starego, coś pożyczonego, coś innego; Maria Peszek na pewno zaserwuje nam niejedną niespodziankę. Z pewnością będą to koncerty pełne emocji i energii.

Zobacz także:

Maria Peszek w Scenografii (foto)

Maria Awaria w Dekompresji (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Mój dług w Kinie Helios (zakończony)
raj_dla_opornych
Raj dla opornych w Teatrze Muzycznym (zakończony)
Za niebieskimi drzwiami w Heliosie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*