Marek Piekarczyk w Łódzkim Domu Kultury

UWAGA! KONCERT PRZEŁOŻONY.

29 stycznia o godz. 19 w Łódzkim Domu Kultury wystąpi Marek Piekarczyk. Bilety w cenie 80 zł w przedsprzedaży i 100 zł w dniu koncertu do nabycia w kasie ŁDK oraz https://www.bilety24.pl/koncert/728-marek-piekarczyk-akustycznie-72378?id=377562

Łódzki Dom Kultury i Łódzkie Stowarzyszenie Muzyczne „Ocalić od Zapomnienia” zapraszają na koncert „Marek Piekarczyk akustycznie”. Na koncertach Marek Piekarczyk wystąpi z zespołem w składzie 7 osobowym : instrumenty perkusyjne, gitara, kwartet smyczkowy. Wydarzenie uświetni wręczenie Markowi Piekarczykowi Brązowego Medalu „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Marek Piekarczyk to legenda polskiej sceny muzycznej i jeden z najważniejszych rockowych głosów naszych czasów. Artystę charakteryzują osobowość i ogromny talent. Wykonał przeszło 2600 koncertów w Polsce i wielu innych krajach, w tym spektakli rock-opery „Jesus Christ SuperStar”, w której grał główną rolę. Były wokalista zespołu TSA, wieloletni trener muzycznego show „The Voice of Poland” i „The Voice Senior” oraz współprowadzący od kilku lat audycję radiową „Rock&Roll’owa Historia Świata” w RMF FM. Jest również autorem autobiograficznej książki pt. „Zwierzenia Kontestatora”, która zebrała świetne recenzje.

Bierze udział w wielu projektach artystycznych i charytatywnych, w ramach których nagrywa i koncertuje. W programie koncertu „Marek Piekarczyk Akustycznie” znajdują się ballady rockowe, utwory autorskie i piosenki zespołu Skaldowie, Klan, Test, TSA, a także innych wykonawców w nowych aranżacjach. Marek Piekarczyk interesująco prowadzi swoje koncerty, przeplatając śpiewanie autorskimi anegdotami i komentarzami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *