Marek_Dyjak-3015

W niedzielę, 19 marca o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert Marka Dyjaka. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Dyjak”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko, a także podacie nazwisko i imię osoby towarzyszącej. Zabawę zakończymy w  piątek  (17 marca), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zaończony, zaproszenia otrzymała osoba, której maile rozpoczynają się od domini…

„Miejsca przedmioty kształty drzwi” to pierwszy singiel z najnowszej płyty Dyjaka – „Pierwszy Śnieg”. 19 marca usłyszmy go podczas koncertu w Wytwórni.

Autorem i kompozytorem utworu jest Robert Kasprzycki. Połączenie jego poezji i muzyki z charakterystyczną chrypą i charyzmą Dyjaka daje rozszywający efekt. Motyw przewodni piosenki to rozpoznawalne u Dyjaka akordeon i trąbka, grające marszową melodię, przypominającą Złotą Rybę z płyty Moje Fado.

Jest to zapowiedź powrotu Dyjaka do jego korzeni, do pięknej poezji, ważnych tekstów i muzyki w jedynej słusznej dla niego, molowej tonacji.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Wracaj w Teatrze Powszechnym (zakończony)
bukowinaa
Recital piosenek Jacka Kaczmarskiego w Bukowinie (zakończony)
Na układy nie ma rady w Heliosie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*