marcelina_f2W czwartek, 21 listopada o godz. 20 w Szafie rozpocznie się koncert Marceliny. Wstęp wynosi 25 zł. Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Szafa”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (20 listopada), o godz. 21 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, nominowana w 2012 do nagrody Gazety Wyborczej „Warto” w kategorii Muzyka oraz do prestiżowej nagrody Fryderyków w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. Marcelina ceni sobie kontakt z publicznością i magiczny klimat jaki można uzyskać podczas kameralnych koncertów.

O skali jej talentu niech świadczy to, że w 2012 roku pojawiła się na drugiej płycie June „July Stars”. Jest to m.in. niezwykła kompilacja jednych z najciekawszych głosów i osobowości muzycznych rynku polskiego. Na płycie zaśpiewały m.in. Katarzyna Nosowska, Aga Zaryan, Ania Dąbrowska, Mika Urbaniak, Urszula Dudziak oraz Marcelina właśnie. Zagrała wiele dużych koncertów, m.in. Open’er Festival w Gdyni, wystąpiła także na takich imprezach jak pokazy mody (Noc Młodych Zdolnych 2011), na Malcie w Poznaniu, w Stodole w Warszawie, Gali Discoveur Europe, a w marcu 2013 roku odbył się jej pierwszy zagraniczny koncert w Paryżu.

Podczas koncertu w Szafie usłyszymy materiał muzyczny z najnowszego krążka Marceliny zatytułowanego „Wschody Zachody”, którego premiera miała miejsce 8 października.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
danielh
Daniel Hertzov & Crew w Żarty Żartami (zakończony)
2013-05_noc_iron_man_406
ENEMEF: Noc Iron Man (zakończony)
laj9
Letnia Akademia Jazzu 2016 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*