marcelina_f2W czwartek, 21 listopada o godz. 20 w Szafie rozpocznie się koncert Marceliny. Wstęp wynosi 25 zł.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, nominowana w 2012 do nagrody Gazety Wyborczej „Warto” w kategorii Muzyka oraz do prestiżowej nagrody Fryderyków w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. Marcelina ceni sobie kontakt z publicznością i magiczny klimat jaki można uzyskać podczas kameralnych koncertów.

O skali jej talentu niech świadczy to, że w 2012 roku pojawiła się na drugiej płycie June „July Stars”. Jest to m.in. niezwykła kompilacja jednych z najciekawszych głosów i osobowości muzycznych rynku polskiego. Na płycie zaśpiewały m.in. Katarzyna Nosowska, Aga Zaryan, Ania Dąbrowska, Mika Urbaniak, Urszula Dudziak oraz Marcelina właśnie. Zagrała wiele dużych koncertów, m.in. Open’er Festival w Gdyni, wystąpiła także na takich imprezach jak pokazy mody (Noc Młodych Zdolnych 2011), na Malcie w Poznaniu, w Stodole w Warszawie, Gali Discoveur Europe, a w marcu 2013 roku odbył się jej pierwszy zagraniczny koncert w Paryżu.

Podczas koncertu w Szafie usłyszymy materiał muzyczny z najnowszego krążka Marceliny zatytułowanego „Wschody Zachody”, którego premiera miała miejsce 8 października.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DOPE_DOD_GLOWNY_PLAKAT
Dope D.O.D. w Lordi’s Club
cinemon
Cinemon w DOMu
Pokusa w Konkrecie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*