13902602_963694737074766_3920139738572536344_nNocne Maratony Filmowe Helios prezentują podwójny maraton, w którym do wyboru dwa zestawy filmów, straszny lub strasznie śmieszny! Horrory lub Komedie – który zestaw wybierasz?Kino Helios Sukcesja zaprasza w piątek, 26 sierpnia od godz. 23.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na każdy z Maratonów. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Maraton”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także zaznaczcie, który Maraton Was interesuje. Zabawę zakończymy 24 sierpnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od mateus… kae…

MARATON HORRORÓW

W maratonie horrorów zagramy premierowo QUEEN OF SPADES: THE DARK RITE, a potem jeszcze KIEDY GASĄ ŚWIATŁA, SUMMER CAMP i na koniec DARK WAS THE NIGHT! Jesteśmy przekonani, że taka dawka przerażającego strachu nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu. Jesteście gotowi?

MARATON KOMEDII

W maratonie komedii zagramy tuż po premierze REKINY WOJNY, a potem jeszcze NICE GUYS. RÓWNI GOŚCIE, dalej KAC VEGAS i na koniec W NOWYM ZWIERCIADLE: WAKACJE! Jesteśmy przekonani, że taka dawka śmiechu i dobrej zabawy nie pozwoli Wam zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu. Jesteście gotowi?

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea) sprzedawanego w barze kina Helios.

Kupon jest ważny tylko w czasie maratonu. Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
pg_happysad_13_0511
Happysad w Wytwórni (zakończony)
Sługi boże w Kinie Helios (zakończony)
v6_009
Walentynki w Teatrze V6 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*