MaratonHalloween_plakat

Specjalnie dla fanów mocnych i mrocznych wrażeń, sieć kin Cinema City przygotowała pokaz najlepszych dreszczowców ostatnich lat. Wydarzenie jest o tyle wyjątkowe, że to widzowie sami zdecydowali, co obejrzą! Spośród 26 kultowych horrorów, wybierali trzy ulubione, osobno dla każdego z kin. Te, które typowane były najczęściej, zostaną wyświetlone podczas specjalnych Maratonów Halloween, już 30 października o godz. 21:00. W Łodzi będą to: Dom w głębi lasu, Nie bój się ciemności, Egzorcysta.

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Cinema”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść do kina. Zabawę zakończymy w czwartek (29 października), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od babel.. ks1…

#MaratonHalloween, to z pewnością najbardziej „upiorne” wydarzenie tego roku, którego po prostu nie można przegapić! Miłośnicy kina grozy, w specjalnym głosowaniu wybrali swoje ulubione filmy, które już za kilka dni zostaną wyświetlone w wybranych kinach Cinema City. Kinomani wybierali spośród 26 kultowych horrorów i thrillerów, aby ułożyć własną „halloweenową” listę wymarzonych historii grozy, osobną dla każdego z kin. Najpopularniejsze okazały się dwa tytuły: Taśmy Watykanu oraz Dom w głębi lasu. Pierwszy przedstawia historię 27-letniej Angeli Holme, która  w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na każdego, kto znajdzie się w jej pobliżu. Dom w głębi lasu, to z kolei historia opowiadająca o grupie przyjaciół, która wybiera się na imprezowy weekend do domku w lesie. Wkrótce okaże się, że zwykła drewniana chata jest miejscem makabrycznych wydarzeń, którym bohaterowie będą musieli stawić czoła. W czterech kinach widzowie zdecydowali się obejrzeć na wielkim ekranie klasyk z 1973 r. – Egzorcysta.

Sieć kin Cinema City już teraz uruchomiła sprzedaż biletów aby głosujący mogli rezerwnajlepsze miejsca na sali i dać się ponieść kultowym „dreszczowcom”.  Zobacz najstraszniejsze produkcje kinowe i przeżyj pełne emocji chwile podczas nocy pełnej strachu, grozy i mrocznych opowieści. Zarezerwuj czas, sprawdź repertuar i kup bilet już dziś! Maratony grozy w Cinema City odbędą się 30 października w wybranych kinach o godz. 21.00. Repertuar dla poszczególnych kin, który powstał w wyniku głosowania widzów przedstawia się następująco:   

Cena maratonu (3 wyświetlane filmy) wynosi 26 zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Za niebieskimi drzwiami w Heliosie (zakończony)
findout
Find Out w Łodzi – karnet (zakończony)
plakat-beltaine-jochen-vogel
Beltaine & Jochen Vogel w Teatrze Małym (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*