maraton1603aa16 marca Kino Helios Sukcesja zaprasza na Maraton Pitbulla z pełną serią, trzech bezkompromisowych filmów Patryka Vegi i premierową częścią, którą Władysław Pasikowski ją zamyka. Będzie to spotkanie brutalnego świata, nie zawsze grzecznych policjantów i bezwzględnych gangsterów. Na początek kultowy „Pitbull”, następnie dwa największe kinowe hity 2016 roku „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, a na koniec wyczekiwany przez fanów serii, premierowy „ Pitbull. Ostatni pies”. Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na Maraton organizowany 16 marca Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Maraton”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie zaproszenia. Zabawę zakończymy 15 marca o godz.22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Start: 16.03.2018 r. godz. 23.00

Zagramy:

    Pitbull
    Pitbull. Nowe porządki
    Pitbull. Niebezpieczne kobiety
    Pitbull. Ostatni pies (PREMIERA!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

maraton1603

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ENEMEF: Maraton Antybohaterów (zakończony)
LodzRestaurantWeek2017_Post-1000x1000-BU
Łódź Restaurant Week 2017 (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*