maratonoscarowyTuż przed ceremonią wręczenia najważniejszych nagród filmowych, 17 lutego, zapraszamy na Maraton Oscarowy do Kina Helios Sukcesja. Początek imprezy o godz. 23.

W ciągu jednej nocy będziecie mieli okazję zobaczyć cztery filmy, które łącznie zawalczą o prawie 30 statuetek! Na początek faworyt – „LA LA LAND” i rekordowa liczba nominacji, później „JACKIE” – z nominacją m.in. za genialną rolę Natalie Portman. Po krótkiej przerwie „PRZEŁĘCZ OCALONYCH”, dramat wojenny, opowiadający nieprawdopodobną historię człowieka, który został sanitariuszem, by nie musieć zabijać, a na koniec naszym zadaniem jeden z najlepszych filmów ubiegłego roku, czyli „AŻ DO PIEKŁA”.

Jesteśmy przekonani, że taka dawka świetnego kina i tak różnych emocji, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu. Uwaga! Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kina.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
nowehoryzonty
T-Mobile Nowe Horyzonty Tournee
dokumentalna
Dokumentalna Odsłona Kina w kinie BODO
blackberry
Black Bear Filmfest – Festiwal Kina Grozy

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*