Maraton Igrzysk Śmierci w Cinema City (zakończony)

Maraton_Igrzyska_smierciCinema City zaprasza fanów kultowej serii – Igrzyska Śmierci na niezwykły maraton, podczas którego będzie można zobaczyć nie tylko trzy filmy serii, ale również przedpremierowo –  najnowszą i jednocześnie ostatnią część sagi – Igrzyska Śmierci. Kosogłos część 2. Już 20 listopada widzowie Cinema City jako pierwsi zobaczą przedpremierowo finał jednego z najgorętszych tytułów ostatnich lat. To niepowtarzalna okazja, aby obejrzeć całą filmową trylogię w ciągu jednej nocy! Bilety są już w sprzedaży.

Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Cinema”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść do kina. Zabawę zakończymy w środę (18 listopada), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od zabiszcz… justys… silvia…

Filmowa opowieść o przygodach Katniss Everdeen przez ostatnie lata skutecznie podbijała serca milionów widzów na całym świecie odnosząc spektakularny sukces wszędzie, gdzie tylko się pojawiła. Nadszedł właśnie moment, gdy saga dobiega końca i zbliża się czas finałowej rozgrywki. W głównej roli zobaczymy ponownie największą gwiazdę produkcji – Jennifer Lawrence. Główna bohaterka nigdy nie chciała brać udziału w krwawych rozgrywkach, walka i zabijanie od zawsze stały w konflikcie z jej moralnymi zasadami. Totalitarny rząd nie pozostawił jej jednak wyboru i musiała mimo woli stać się wojowniczką z krwi i kości. Wkrótce okazało się, że jest w tym doskonała.

W ostatniej części, stanowiącej finał tej niezwykłej filmowej trylogii, walka toczy się już nie tylko  o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. Katniss wspierana przez wiernych przyjaciół: Gale’a (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) oraz Peetę (Josh Hutcherson) planuje zamach na Prezydenta Snowa (Donald Sutherland). Ich celem jest zakończenie totalitarnych rządów Kapitolu, dojdzie więc do ostatecznego starcia dobra ze złem. Która z sił zwycięży? Już niedługo wszystko stanie się jasne.

Maraton wszystkich części Igrzysk Śmierci wraz z przedpremierowym pokazem filmu Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 w wybranych kinach Cinema City już 20 listopada o godz. 21.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *