hobbitPlakat2014

Hobbit to jedna z najbardziej oczekiwanych trylogii w historii kina. Największe wydarzenie filmowe z gatunku fantasy na wyjątkowym maratonie w Cinema City już 19 grudnia! Fani przygód Drużyny Pierścienia wybiorą się na prawie 9-godzinną wyprawę do Śródziemia, gdzie zobaczą także przedpremierowo Hobbit: Bitwa pięciu armii.

19 grudnia na ekranach kin Cinema City rozegra się ostateczny pojedynek pomiędzy siłami zła i dobra w niesamowitym widowisku Petera Jacksona. Twórca trylogii Władca Pierścieni sięgnął po jedną z najlepszych książek Tolkiena i stworzył z niej kolejne arcydzieło z gatunku fantasy. Na specjalnym filmowym maratonie w Cinema City widzowie i fani serii zobaczą wszystkie części i przedpremierowo najnowszą produkcję Hobbit: Bitwa pięciu armii.

Nowa produkcja Jacksona to finał niesamowitej przygody Bilbo Bagginsa, którego perypetie pokazane zostały za pomocą najlepszych efektów specjalnych. Seria Hobbit to także plejada brytyjskich i światowych gwiazd kina. Na ekranie pojawią się m.in. Luke Evans (Dracula: Historia Nieznana), Martin Freeman (Sherlock), Richard Armitage (Strike Back), Ian McKellan (Władca Pierścieni) i Benedict Cumberbatch (Sherlock), jako Smaug. Cinema City zaprasza na największe wydarzenie filmowe w tym roku na wyjątkowym maratonie już 19 grudnia! Przedsprzedaż biletów ruszyła, więc każdy ma szansę zarezerwować swoje miejsce wśród broniących Samotnej Góry krasnoludów!

Maratony Hobbita w wersji 3D i 2D odbędą się 19 grudnia o godz. 21.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
nocwladcy
ENEMEF: Noc Władcy Pierścieni
14. edycja Kultury Dostępnej w Kinach Helios
new_look_na_druk_logo
Pokaż swój LOOK na druk!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*