Nocne Maratony Filmowe Helios jak co roku stawiają przed Fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. Do wyboru mamy dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów!

25 i 31 października, Maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję horrorów.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na oba maratony grane 31 października

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Helios”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, oraz swoje imię i nazwisko, podajcie również numer maratonu, które chcecie wybrać, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 29 października o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od oliwia0… i mello…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu Maraton Halloween – Kinowi Helios mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

MARATON HALLOWEEN zestaw 1

25 i 31 października, w zestawie pierwszym premierowo ZŁE MIEJSCE i GODZINA OCZYSZCZENIA. Następnie wyłącznie w kinach Helios przedpremierowo ZAŚNIJ i na jedynych pokazach specjalnych PUPPET MASTER – 30. Rocznica.

W pierwszym zestawie pokażemy cztery filmy, ktorych jedynym celem jest … śmiertelnie Was wystraszyć! Na początek przerażający horror producentow „Piły” – ZŁE MIEJSCE. Następnie premierowo demoniczna GODZINA OCZYSZCZENIA. Dalej, do zobaczenia wyłącznie w kinach Helios, w dodatku na miesiąc przed światową premierą, doskonale oceniany ZAŚNIJ i na koniec pokaz specjalny PUPPET MASTER – 30.rocznica.

MARATON HALLOWEEN zestaw 2

25 i 31 października do wyboru rownież zestaw drugi, w ktorym pokażemy cztery kolejne horrory – premierowo ITSY BITSY i DOM STRACHOW, a na koniec przedpremierowo NIGHTMARE RADIO oraz 0.0 MHZ CZĘSTOTLIWOŚĆ OPĘTANIA.

Zestaw drugi rozpoczynamy premierowym ITSY BITSY. Potem trzymający w niezwykłym napięciu do ostatniej sekundy DOM STRACHOW. Na koniec przedpremierowo, wyłącznie w kinach Helios NIGHTMARE RADIO oraz 0.0 MHZ CZĘSTOTLIWOŚĆ OPĘTANIA.

Pewne jest, że rownież ten przerażający zestaw jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na ktory z nich wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba?

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
Zaproszenia do Kina Helios (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Mundial. Gra o wszystko w Kinie Bałtyk (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*