Maraton Halloween: Horrory pełne grozy (zakończony)

helios_nmf_halloween_1200x900px_v1

W obu terminach Maratończycy mogą wybierać spośród aż ośmiu horrorów, które sprowadziliśmy specjalnie z tej okazji. Dla tych, którzy lubią „strasznie bać się” w kinie, polecamy zestaw Horrorów pełnych grozy ze światową premierą filmu „THE POSSESION EXPERIMENT”! Poza tym, zagramy jeszcze trzy najstraszniejsze horrory jakie widzieliśmy w ostatnim czasie i to wszystko dostępne tylko dla widzów sieci kin Helios! Pewne jest, że po tak przerażającej dawce strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba…?

Start: 28.10.2016. godz. 23.00 do rana
Start: 31.10.2016. godz. 23.00 do rana

Zagramy:

    THE POSSESSION EXPERIMENT (Przedpremiera!)
    DWELLING (Premiera!)
    BED OF THE DEAD (Premiera!)
    LET HER OUT (Premiera!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na każdy z dni. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Maraton”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także podacie datę, która Was interesuje. Zabawę zakończymy 27 października o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od bard… i kaluza…

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Nocne maratony filmowe – kino Helios w Łodzi

Nocne Maratony Filmowe to nie tylko okazja do „nieprzespanej” nocy i sale kinowe oddane do dyspozycji „nocnych marków”. To przede wszystkim doskonały moment na przeżycie kilku godzin w niepowtarzalnym klimacie, jaki stworzyć potrafią filmy grane jeden za drugim.

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *