Maraton Halloween: Horrory pełne absurdu (zakończony)

helios_nmf_halloween_1200x900px_v1W obu terminach Maratończycy mogą wybierać spośród aż ośmiu horrorów, które sprowadziliśmy specjalnie z tej okazji. Dla tych, którzy lubią „strasznie dobrze bawić się” w kinie, polecamy zestaw Horrorów pełnych absurdu. Mamy tam cztery niebanalne, rozbrajające komedie/horrory, dostępne tylko dla widzów sieci kin Helios! Zagramy kolejno: „NIGHT OF THE LIVING DEB”, „HELLBENDERS”, „BUNNY THE KILLER THING” i na koniec “WITCHING & BITCHING”. Pewne jest, że po tak przerażającej dawce śmiechu jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba…?

Start: 28.10.2016. godz. 23.00 do rana
Start: 31.10.2016. godz. 23.00 do rana

Zagramy:
– NIGHT OF THE LIVING DEB (Premiera!)
– HELLBENDERS (Premiera!)
– BUNNY THE KILLER THING (Premiera!)
– WITCHING & BITCHING (Premiera!)

Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na każdy z dni. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Absurd”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także podacie datę, która Was interesuje. Zabawę zakończymy 26 października o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Nocne maratony filmowe – kino Helios w Łodzi

Nocne Maratony Filmowe to nie tylko okazja do „nieprzespanej” nocy i sale kinowe oddane do dyspozycji „nocnych marków”. To przede wszystkim doskonały moment na przeżycie kilku godzin w niepowtarzalnym klimacie, jaki stworzyć potrafią filmy grane jeden za drugim.

* nie obowiązują kupony i zaproszenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *