Maraton Grozy w kinie Helios (zakończony)

maratongrozyJuż 7 lipca w kinach Helios zagramy Maraton Grozy z premierowym pokazem filmu „Czarne pióro”. 7 lipca zapraszamy na pierwszy z serii wakacyjnych Nocnych Maratonów Filmowych. Na początek noc grozy z czterema przerażającymi horrorami, po obejrzeniu których będziesz miał obawy przed zgaszeniem światła nawet we własnym domu.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Maraton”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie kody. Zabawę zakończymy 7 lipca o godz.8, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Pierwsze dwa filmy zestawu to premierowe „CZARNE PIÓRO” i „BAD TRIP”, a potem pokażemy jeszcze świetny „ZOMBIE EXPRESS” i oparty na prawdziwej historii „BODOM”. Będzie to wyjątkowa, pełna strachu uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że taka dawka obezwładniającego strachu, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście gotowi na takie rozpoczęcie wakacji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *