Kolejna edycja Manufaktura Fashion Week, wielkiego święta mody, już w najbliższy weekend (15-16.10)! Piątek będzie należał do najmłodszych – w rotundzie galerii handlowej odbędą się nie tylko pokazy mody, ale także Kids Talent Show i występy taneczne.

Piątek (16.10) upłynie w stylu casual, w rodzinnej atmosferze. W świat mody dziecięcej wprowadzi Ania Siemińska, znana animatorka z Krainy Gagatka. Uśmiechnięta i pełna energii instruktorka zdobyła popularność wśród dzieci i ich rodziców podczas pierwszej fali pandemii – codziennie wrzucała na swój profil filmiki z zabawami dla najmłodszych, które szybko zdobyły rzesze wiernych fanów. W pokazach mody dziecięcej wystąpią mali modele i modelki wybrani we wcześniejszym castingu. Zaprezentują najnowsze kolekcje marek: Smyk i Okaidi. Dzieciaki zachwycą osobowością i swobodą na scenie! Dużą dawkę pozytywnej energii na wybiegu zapewnią młodzi tancerze Egurrola Dance Studio. Dzieciaki zaprezentują różne style taneczne, a ich choreografie niejednego wprawią w zachwyt!

Manufaktura Fashion Week to oczywiście święto mody. Jednak poza pokazami kolekcji  w piątkowym programie zaplanowano występy utalentowanych najmłodszych bywalców Manufaktury w ramach Kids Talent Show. Młodzi zdolni będą mieli szansę zabłysnąć przed jury, którego przewodniczącym będzie znany łowca talentów… Agustin Egurrola! Tancerz, choreograf, założyciel grupy Volt i Egurrola Dance Studio, osobowość telewizyjna, zdobywca Telekamery w kategorii Juror – to tylko kilka określeń tego człowieka-orkiestry. Agustin i jurorzy będą zwracać uwagę nie tylko na umiejętności, ale także charyzmę i odwagę w występach publicznych. Być może właśnie na scenie Manufaktury rozbłyśnie nowy, młody talent?

Po zakończeniu Show zaplanowano spotkanie z fanami charyzmatycznego tancerza – już po godz. 20 będzie okazja do wspólnego selfie i autografów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
grilloffo
GrillOFFo
kiermaszksiezymlyn
Świąteczny kiermasz na Księżym Młynie
IMG_0603
Oficyna Opening Party

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*