Jesień w Manufakturze to moda przez duże M! W dniach 15-16 października zapraszamy na 16. Manufaktura Fashion Week. Tegoroczna edycja upływać będzie pod hasłem „natural beauty”. Ciałopozytywność i różnorodność to idee, które będą przyświecać projektantom.

Manufaktura przez cały rok jest prawdziwym modowym tyglem, a raz do roku – jesienią – słowo „moda” odmienia się tu przez wszystkie przypadki. To za sprawą Manufaktura Fashion Week – wielkiego święta najnowszych trendów, inspiracji i sztuki projektowania. W tym roku wydarzenie zaplanowano na weekend 15 i 16 października.

Dzieciaki górą! – Junior Fashion Week

W piątkowe popołudnie (15.10) w świat mody dziecięcej wprowadzi Ania Siemińska, znana animatorka z Krainy Gagatka. Uśmiechnięta i pełna energii instruktorka zdobyła popularność wśród dzieci i ich rodziców podczas pierwszej fali pandemii – codziennie wrzucała na swój profil filmiki z zabawami dla najmłodszych, które szybko zdobyły rzesze wiernych fanów.

W pokazach mody udział wezmą przebojowe dzieciaki, wyłonione w czasie castingu. Mali modele i modelki zachwycą nie tylko urodą, ale także osobowością i swobodą na scenie. Dużą dawkę pozytywnej energii zapewnią młodzi tancerze Egurrola Dance Studio. Dzieciaki zaprezentują różne style taneczne, a ich choreografie niejednego wprawią w zachwyt! Tuż po pokazach odbędzie się Kids Talent Show, w którym najmłodsi będą mogli zaprezentować swoje niezwykłe talenty. W jury, jako gość specjalny, zasiądzie Agustin Egurrola, charyzmatyczny tancerz i choreograf, założyciel Egurrola Dance Studio. Być może właśnie na scenie Manufaktury Agustin wypatrzy nowy, młody talent?

Moda w najlepszym wydaniu

Gospodarzem sobotniego (16.10) wydarzenia będzie Krzysztof Ibisz – ponadczasowy i zawsze uśmiechnięty prezenter, którego goście Manufaktury pokochali w poprzednich edycjach. Sobota będzie pełna wrażeń – w programie pokaz mody sportowej i casual, fryzjerskie show w wykonaniu Wojtka Zielińśkiego – fryzjera stylisty z Programu telewizji WP „Daj się odmienić”; recital muzycznego trio „The Chance”, a także pokazy ManueXclusive – najbardziej ekskluzywnych marek w Manufakturze. Dodatkowo, pojawią się też goście specjalni: KameleMona, TikTokerka 2021 roku (2.6 mln obserwujących) – niesamowicie kreatywna i uśmiechnięta, rozwiąże konkurs na najlepszą kreację na Fashion Week i poprowadzi warsztaty z tworzenia nietuzinkowych kreacji metodą DIY. Później modową scenę przejmie Ola Nowak, jedna z topowych influencerek i youtuberek w Polsce (1.6 mln obserwujących). Specjalistka od mody i wszystkiego, co związane z branżą beauty, poruszy problem hejtu w sieci i tego, jak sobie z nim radzić.

Niezwykłą atrakcją modowego weekendu będą wzloty balonem! Na rynku Manufaktury stanie przepięknie podświetlony balon, którym w godzinach 18-21, będzie można wznieść się i podziwiać panoramę miasta. Aby skorzystać z atrakcji, wystarczy okazać paragon za sobotnie zakupy na min. 100 zł.

Manufaktura napędza… Nocne Zakupy

O godzinie 19.00 zaczną się Nocne Zakupy, a z nimi rabaty – nawet do 50%, pokazy bielizny i biżuterii oraz konkurs, w którym do wygrania będą nagrody ufundowane przez marki Manufaktury oraz przelot balonem dla 2 osób.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy w sobotę zrobić zakupy za min. 100 zł (na maksymalnie dwóch paragonach) i zgłosić się do stanowiska konkursowego w wejściu głównym galerii handlowej. Na ekranie wyświetlane będą zdjęcia z określoną liczbą balonów. Uczestnik konkursu musi wskazać prawidłową liczbę balonów w ciągu 10 sekund. Prawidłowa odpowiedź oznacza wygranie jednej z ponad 100 nagród ufundowanych przez salony i restauracje Manufaktury o wartości od 50 do 400 zł i Lot Balonem dla 2 osób o wartości 1000 zł. Nagrody wydawane będą rosnąco według wartości. Konkurs trwa 3 godziny.

  1. Manufaktura Fashion Week zakończy się w sobotę o godzinie 22.00.
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
22092012_105
Pokaz mody BOHOBOCO (foto+wideo)
oiw_wernisaz-12
Łódź Nieskończona w OiW (foto)
Papierowa dżungla (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*