plakatmamyblogujaMamy Blog-OFFują to spotkanie organizowane przez dwie blogerki: www.zfilizankakawy.pl oraz www.szczyptaomnie.blogspot.com, które odbędzie się w Łodzi 12 grudnia 2015 roku. Inicjatywa ta połączyć ma łódzką blogosferę, pokazać jak prężnie się rozwija, że drzemie w niej siła oraz potencjał.

Spotkanie to ma na celu zrzeszyć przede wszystkim łódzkie blogujące mamy, ale także i te piszące z różnych zakątków kraju.

Spotkania blogerskie mają na celu łączyć blogosferę, stwarzać okazje do wspólnych przedsięwzięć, projektów itp, a także promować samych blogerów- ich pracę oraz twórczość. Są także doskonałą sposobnością by zapoznać się z dorobkiem innych blogerów, a firmom stwarza okazję do docelowej i skutecznej reklamy oraz promocji.

Na spotkaniu Mamy blog-OFFują w Łodzi odbędą się warsztaty dietetyczne oraz brafiterskie (umiejętne dopasowywanie bielizny). Całe wydarzenie uwieczni w kadrach profesjonalny fotograf, a spotkaniu przyświecać będzie szczytna idea zbiórki pieniędzy na fundację Wcześniak Rodzice Dzieciom.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Festyn rodzinny i koncert inauguracyjny „Być jak Moniuszko”
Plakat_Escape_Room_Muzeum_last
Bezpłatny Escape Room w Muzeum Kinematografii
boatshow-2012
Boatshow 2012 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*