Mama_Selita_Fot.Daria_Matczuk_Adam_SiejdaKONCERT ODWOŁANY. 28 grudnia po godz. 20 w Scenografii rozpocznie się występ Mama Selita. Wstęp 10 zł dla osób, które zapiszą się na wydarzenie na FB na profilu klubu. Pozostali 15 zł.

Mama Selita to czterech muzyków, grających razem od 2005 r.: Herbert Makuch (bas), Igor Seider (wokal), Grzegorz Stańczyk (gitara) i Mikołaj Stefański (bębny). Inspiracją dla zespołu są tacy artyści jak: Rage Against The Machine, Red Hot Chilli Peppers, The Roots, czy Papa Roach. Mimo silnych wpływów, Mama Selita pracuje na swoje unikatowe brzmienie. Od 2007 roku Mama Selita dała ponad 200 koncertów w całej Polsce, a zagranicznej publiczności zaprezentowała się na legendarnym Square of Fame Wembley Arena w Londynie.

Zespół angażuje się także w rozmaite projekty artystyczne – w 2009 roku wystąpił podczas finałowego koncertu Street Art Doping – największego w Polsce festiwalu promującego sztukę ulicy, a w trakcie Re:wizji 2009 brał udział w projekcie „Zawsze z Bareją”, przygotowując na tę okazję utwór, którego premiera odbyła się podczas finałowego koncertu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W lutym 2012 ukazał się debiutancki album zespołu „3,2,1…!”. Na krążku znalazło się dziesięć energetycznych piosenek, które są połączeniem rockowej ekspresji i bezkompromisowych, szczerych tekstów, a jednocześnie przekrojowym podsumowaniem dotychczasowej, koncertowej działalności zespołu. Na płycie nie zabrakło jednak miejsca na eksperymenty i nowości.

/fot.mat.pras. Daria Matczuk Ada Siejda

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Afrojax w Żarty Żartami
Wirtualna Wytwórnia Jazzu
Musicmania_2012
Musicmania 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*