mamaselita12 października o godz. 20 w Klubokawiarni Granda rozpocznie się koncert grupy Mama Selita. Wstęp wynosi 15 zł.

Mama Selita to zespół znany z rewelacyjnych występów na żywo i oryginalnie brzmiących nagrań. Grupa łączy melodyjne riffy, hipnotyzujący puls i charyzmatyczny wokal w bezkompromisową, rockową muzykę, która nie daje się łatwo zaszufladkować. Zespół ma za sobą kilkaset koncertów w Polsce, a także między innymi na imprezach takich jak PKO London Live na Wembley Arena, Rock for People w Hradec Kralove, Zero Gravity w szwajcarskim Laax i Hanna Hanna Art Festival na Słowacji.

Po wydaniu bardzo dobrze przyjętego albumu „3,2,1…” promowanego przez utwór „Brudne Bomby”, zespół wygrał polską edycję konkursu Hard Rock Rising, wywalczył koncert na głównej scenie warszawskich Ursynaliów, dotarł do finału eliminacji do Przystanku Woodstock i półfinału programu Must Be The Music oraz wystąpił na gali wręczenia Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyki. W  2014 r. ukazała się nowa płyta Mama Selita pt „Materialiści”, którą zapowiadał singiel „Na pół”.

Zespół Mama Selita tworzą:
Herbert Makuch – bas
Grzegorz Stańczyk – gitara
Igor Seider – wokal
Mikołaj Stefański – perkusja

W roli supportu wystąpi łódzki zespół Magister Ninja.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
hiphop
Hip Hop Festival Łódź w Wytwórni
sjn_20130302_1270898628
Sjón w Lokalu
moskwa
Moskwa w Andrzeju, nie denerwuj się

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*