15022013_099Do 2 marca w Szóstej Dzielnicy (Piotrkowska 102) można oglądać Mam tak samo – ekspozycję prezentującą dokonania pięciu łódzkich artystek.

Dagmara Horab, Krystyna Daniela Jałkiewicz, Adriana Lisowska, Magdalena Moskwa i Dominika Sadowska zaprezentowały w przestrzeni należącej do Magazynu Liberte! projekty malarskie, obiekty, rzeźbę i fotografię. Przez nie wyrażają swoje intuicje i spostrzeżenia dotyczące ludzkiej świadomości, duchowości, zmagań z cielesnością oraz otaczającą materią.

joomplu:48388

Autorką projektu ekspozycji jest związana z festiwalem OtwARTa Wystawa Magdalena Moskwa. To właśnie doświadczenia i znajomości zawarte przy okazji tego wydarzenia zaowocowały pomysłem na wspólną prezentację. Jak podkreślają artystki: W przedstawianych przez nas pracach zawarty jest duży ładunek empatii i świadomość tego, że wszyscy mamy podobną naturę i zmagamy się z podobnymi problemami. Nawet bardzo osobiste doświadczenie może zyskać wymiar ponadosobisty w geście dzielenia się swoimi przemyśleniami i odczuciami.

Zobacz także:

Dagmara Horab – Orlando (foto)

Otwarta Wystawa 2002-2012 (foto)

Otwarta Wystawa w Galerii Opus (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2lipca_047
Czeski sen – Ears like loops w Zonie Sztuki Aktualnej (foto)
istno_-_grupa_0_20150130_1928394045
Istność – GRUPA 0+ w Galerii Re:Medium (foto)
5marca_006
Plan amerykański Anny Orlikowskiej (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*