make me! – nagrody rozdane (foto)

fot.-Nikodem-Szpunar-9Wraz z otwarciem Łódź Design Festiwal, 2010 nadszedł wyczekiwany moment ogłoszenia wyników. Poznaj pełną listę zwycięzców!

To własnie dzięki make me! design w Łodzi staje sie tak popularny. Mając szansę na bycie docenionymi, młodzi projektanci chętniej i odwazniej prezentują swoje prace, które nie odbiegają niczym od światowych standardów, nierzadko przewyższając oczekiwania samych organizatorów. Dzięki wstępnej i ostatecznej selekcji prac, zwyciężają projekty najlepsze nie tylko warsztatowo, ale i wyznaczające nowe znakomite trendy w sztuce polskiego i międzynarodowego designu.

Główną nagrodę w konkursie „make me!” 2010 w wysokości 20 000 zł otrzymał Poliszdizajn: Kamila Niedzwiedzka i Nikodem Szpunar za projekt Lampa Komar. Nagrodę wręczyła Agnieszka Jacobson-Cielecka – kurator Programu Głównego festiwalu.

Poniżej, przedstawiamy laureautów nagród dodatkowych:

Nagrodę od firmy RADO za fuzję nowoczesnych materiałów i design – zegarek o wartości 8 000 zł – otrzymał Emmanuel Gardin za projekt Recto Verso. Nagrodę wręczył Marek Lis – Brand Manager marki Rado w Polsce.

emmanuel01
 

Nagrodę od firmy VOX – staż w Dziale Rozwoju Meble VOX – otrzymali Filip Wcisło & Katarzyna Bukowska-Wcisło za projekt SpaghettiMonster. Nagrodę wręczyła Monika Tokarska – Pełnomocnik ds. PR i Mediów, Meble Vox.

fot.-Katarzyna-Bukowska-Wciso-2
 

Nagrodę od firm Noti i Balma – staż w Firmie Noti – otrzymała Magdalena Karasińska za projekt Stolik Moso. Nagrodę wręczył Ryszard Balcerkiewicz – właściciel Firmy Noti.

so45dar_01

Nagrodę od redakcji Elle Decoration – materiał poświęcony laureatowi w magazynie – otrzymali Aleksandra Pięta & Piotr Wiśniewski za projekt Smaki Podhalańskie. Nagrodę wręczyła Małgorzata Szczepańska – redaktor naczelna Elle Decoration.

fot.Aleksandra-Pita-Piotr-Winiewski-3

Nagrodę Domosfery – prezentacja laureata na łamach portalu domosfera.pl – otrzymali Filip Wcisło & Katarzyna Bukowska-Wcisło za projekt SpaghettiMonster. Nagrodę wręczyła Marta Lubaszewska – redaktor naczelna portalu domosfera.pl.

Nagrodę od firmy Rosenthal za innowację i kreatywność – kubki Rosenthal z kolekcji Ego Karla Lagerfelda – otrzymała Wiktoria Gołębiewicz za projekt Drop – nalewaczka dla osób starszych. Nagrodę wręczyła Agnieszka Sumelka – dyrektor marketingu Rosenthal Polska.

fot.-Wiktoria-Gobiewicz-3

(Tekst i fot. – na podst. mat. prasowych)

 

Więcej o Łódź Design Festiwal 2010 na Plastrze!

 

Czytaj także:

„Niezwykłe życie” w Łodzi, czyli Łódź Design 2010 czas zacząć (foto)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *