make_me_Jan_Pfeifer_Instrument_miejski_POLANDZnamy zwycięzcę konkursu make me! 2016. Został nim Jan Pfeifer za propozycję pod nazwą Instrument miejski. Rozstrzygnięco odbyło się pierwszego dnia Łódź Design Festival.

„Obserwacja dnia codziennego. Bezmyślne gesty, które wykonujemy, twórczo wykorzystane mogą nadać znaczenie miejscu i przestrzeni. W efekcie zatrzymać uwagę przechodnia, zachęcić do interakcji, sprawić małą przyjemność. Drobna interwencja, której wartością jest dodanie funkcji do czegoś co istnieje bo istnieć musi. Gest, który nie-miejsce zmienia w miejsce” – za to jury przyznało główną nagrodę właśnie temu projektowi.

Nagrodą Interprint, którą wręczyła Kierownik do Spraw Sprzedaży Krajowej i Marketingu Sylwia Lasota został uhonorowany projekt Marty Morawskiej-Omaleckiej, Dashes. Nagrodą w konkursie jest wyjazd na warsztaty Furniture Days do głównej siedziby firmy Interprint (Arnsberg, Niemcy). Interprint Furniture Days to ekscytujący dialog pomiędzy renomowanymi przedstawicielami branży wnętrzarskiej. Podczas tego spotkania kreatywny zespół projektowy prezentuje najmodniejsze dekory i najgorętsze designerskie trendy na nadchodzące sezony. Celem organizatora jest zaprezentowanie partnerom z branży meblarskiej procesu powstawania trendów, w tym ich interpretacji oraz przekształcania w gotowe do wprowadzenia na rynek produkty.

joomplu:115393

Alicja Sierdzakaza projekt Bono– domowy kompostownik, została wyróżniona przez firmę Grupa Nowy Styl. Nagrodę wręczyła przedstawicielka firmy Pani Małgorzata Stasinowska.

Firma Aquaform Lighting Solutions uhonorowała nagrodą specjalną projekt terakotowej karafki na wodę MIO, projektu Tóth Balazsa. Nagrodą był iPhone 6S. Wystawa pokonkursowa znajduje się na pierwszym piętrze budynku B na terenie Art_Inkubatora.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
20092012_043
Haft artystyczny Doroty Chmielewskiej (foto)
makeme2012
make me! 2012 – Znamy Zwycięzców! (foto)
_MG_4069
11. Manufaktura Fashion Week (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*