Majka_Jezowska_w_Piernikowej_ChacieMuzyka łączy pokolenia. Takim hasłem można podsumować niedzielne popołudnie w Manufakturze. Wszystko za sprawą Majki Jeżowskiej, która spotkała się z małymi i dużymi fanami, by podpisać dla nich swoją najnowszą płytę „Czarodzieje uśmiechu”. Piosenkarka chętnie odpowiadała na pytania i pozowała do zdjęć. Udekorowała też świąteczne ciastko z piernika i… podpisała dobroczynną bombkę dla podopiecznych Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci.

Majka Jeżowska przyjechała w niedzielę do Manufaktury na zaproszenie salonu Empik. Piosenkarka uwielbiana przez dzieci, znana z utworów „A ja wolę moją mamę” czy „Marzenia się spełniają” prezentowała swoją najnowszą płytę pt. „Czarodzieje uśmiechu”, na której znalazły się znane przeboje oraz piosenki w świątecznych aranżacjach. Kolejka małych i dużych fanów artystki ustawiała się pod sceną od samego rana. Spotkanie z piosenkarką było niepowtarzalną okazją, by porozmawiać z nią na żywo i otrzymać autograf. Majka Jeżowska chętnie odpowiadała na pytania dzieci i dorosłych oraz robiła sobie z nimi zdjęcia. Na scenie nie brakowało wzruszeń – jeden z fanów sprawił artystce nie lada niespodziankę i przyniósł na spotkanie pierwsze winylowe płyty z jej największymi przebojami.

Po spotkaniu z fanami Majka Jeżowska odwiedziła Piernikową Chatę i udekorowała wielkie świąteczne ciastko dla podopiecznych Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. Artystka złożyła też specjalną dedykację na dobroczynnej bombce. Ozdobę z autografem gwiazdy można nabyć w Piernikowej Krainie i tym samym wesprzeć nieuleczalnie chore dzieci z łódzkiego Hospicjum.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Letnie Brzemienia: Bitamina + Miętha + Vito Bambino (foto)
25sierpnia_182
Libor Šmoldas Quartet w Improwizacji (foto+wideo)
IMG_2376
Lenny Kravitz w Atlas Arenie (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*