Magister Ninja – wywiad z zespołem (wideo)

MagisterNinjaFotoZespOlej studia – zostań ninja? Niekoniecznie. Możesz także stworzyć ze znajomym ze studiów multigatunkową kapelę, taką jaką jest łódzki Magister Ninja.

 
Projekt powstał w 2008 roku z inicjatywy wokalistów. Jędrasa i Mateusza. Obecnie prócz nich Magister Ninja tworzą: Martyna (wokal), Przemek (gitara), Krystian (bas) oraz Sebastian (perkusja).

Charakterystyczne dla kapeli jest tworzenie utworów multigatunkowych. Mamy tu więc i rock, hip-hop, a także muzykę z syntezatorów. Przez to trudno jednoznacznie określić, co tak naprawdę Magister Ninja gra – to prawdziwy miszmasz.

/wywiad dzięki uprzejmości ES Music (Brzeźna 3)

14 kwietnia br. zespół wydał swoją debiutancką płytę pt. „Praca Magisterska” (do ściągnięcia tutaj). W skład niej wchodzi jedenaście utworów ilustrowanych fotografiami Justyny Ejsmont. Obecnie zespół zakończył pracę nad teledyskiem do kawałka „Zamykamy”, który powinien pojawić się w necie w ciągu najbliższych dwóch tygodni.
 
Wkrótce także Magister Ninja rozpocznie wakacyjne tournee po nadmorskich miejscowościach. Rok temu rozpoczął i zakończył go w łódzkim Stereo Krogs. Jak będzie tym razem, wkrótce będzie wiadomo. Więcej informacji o zespole znaleźć można na stronie www.magisterninja.pl. Stamtąd także możecie ściągnąć pełen krążek kapeli.

Zobacz także:

Tune – wywiad z zespołem (wideo)

2’Loan – rock z Łodzi (wideo)

{jumi [media/reklama.htm]}

Jeden komentarz do “Magister Ninja – wywiad z zespołem (wideo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *