magisterninja_091W grudniu br. w Łodzi organizowany będzie VI Festiwal Puls Literatury. We wrześniu i październiku na deskach ŚFK prezentują się młode zespoły, spośród których jeden zagra na wspomnianym powyżej festiwalu.

3 października Śródmiejskim Forum Kultury  – Domu Literatury wystąpiła grupa Magister Ninja. Zespół gra mieszankę muzyki rockowej z elektroniką oraz rapem. W 2010 roku zespół udostępnił swoją debiutancką płytę „Praca Magisterska”. Album zawierał jedenaście utworów, w tym cover Mieczysława Fogga. W tym roku wydał druga „Raport Kryzysowy” na której znalazł się m.in. cover utworu Śnił mi się rodzinny dom autorstwa Janusza Laskowskiego. Warto dodać, że Magister Ninja grało u boku m.in. Apollo 440, Kazika i Kultu, H- Blockx, Macieja Maleńczuka i Psychodancing, Kamila Bednarka, Peji, T.Love, Enej, Tego Typa Mesa, Happysadu, Nagłego Ataku Spawacza, Oceanu, Grubsona, Rahima, O.S.T.R, Sokoła i Marysi Starosty.

joomplu:42638

Po mieszance rocka i rapu miał się pojawić Ted Nemeth. Niestety gitarzyście grupy przydarzył się wypadek i nie mogli oni wystąpić w środę w ŚFK. Być może zagrają na początku listopada br. Wcześniej, 17 października, w ramach przeglądu zagrają Alegorya i Concrete Hills. Wstęp na każdy koncert jest bezpłatny.

Zobacz także:

Origami i Wieszak w ŚFK (foto)

Magister Ninja na Targowej (foto)

W ogniu pytań: Paulina Lewek (consFEARacy, Magister Ninja)

W ogniu pytań: Anna Pietrasiewicz (Magister Ninja)

   

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
FOT._Adam_Oleksiak2017_Wianki_nad_Wisla_0547
Wianki na Wisłą 2017 (foto)
CzeslawSpiewa_4900
Czesław Śpiewa w Dekompresji (foto)
IMG_6556
Beneficjenci Splendoru w Niebostanie (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*