Magia Marzeń w Scenografii

W piątek, 24 maja o godz. 18 w Scenografii rozpocznie się koncert pod nazwą Magia Marzeń. Wstęp – 10 zł. Zebrane środki przeznaczone zostaną na spełnienie marzenia jednego z podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Dodatkowo podczas przerwy będzie można również brać udział w licytacji-niespodziance.

Na scenie pojawi się Klara oraz Rail.

Klara – Debiutowała albumem „Away” wydanym przez Polskie Radio w 2012 roku. Swoje minimalistyczne i delikatne piosenki traktuje jak pamiętnik i sposób wyrażania własnych uczuć. Aktualnie pracuje nad nowym albumem. Podczas koncertu zaśpiewa i zagra na pianinie, gitarze oraz ukulele, a towarzyszyć jej będzie altowiolistka Ola Pawlak.

Rail powstały w 2014r to wokalno-instrumentalny zespół z rockn’rollową energią. Ich twórczość jest wypadkową czterech różnych osobowości. Żywiołem są koncerty, których zagrali około 200 w kraju i za granicą. Prezentują je, niejednokrotnie dzieląc scenę z pierwszorzędnymi artystami. Są laureatami kilku ogólnopolskich przeglądów, tudzież festiwali. W czerwcu wydają pierwsze demo, na którym znajdzie się 6 utworów

Line up :
18:00 – otwarcie klubu
19:00 – Klara
21:00 – Rail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *