MM_sukces2W Magdeburgu w Niemczech odbył się międzynarodowy finał 43 edycji konkursu Miss Intercontinental 2014. Polską reprezentantką była Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2014, Magdalena Michalak z Konstantynowa Łódzkiego.

Magdalena osiągnęła ogromny sukces w wyborach awansując do finałowej 15tki finalistek z ponad 70 uczestniczek. Dodatkowo znalazła się w finałowej trójce Najpiękniejszych Europejek w Miss Intercontinental 2014. Konkurs wygrała po raz pierwszy w historii reprezentantka Tajlandii.

Nasza Miss przed finałem konkursu wzięła udział w zgrupowaniu, gdzie wraz z kandydatkami z ponad 70 krajów brała udział w wielu wieczornych galach, spotkaniach z lokalnymi władzami Berlina i Magdeburga, sesjach zdjęciowych, pokazach mody, a także zwiedziła najciekawsze miejsca miasta gospodarza. Na gali finałowej nasza Miss zaprezentowała się m.in. w sukni narodowej i sukni wieczorowej projektu Violi Piekut oraz w kostiumie kąpielowym przygotowanym przez markę Gabbiano.

Magdalena Michalak jest studentką kierunku projektowanie ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od kilku lat pracuje jako modelka, zaprojektowała także swoją debiutancką, autorską kolekcję. Jej zainteresowania to moda, projektowanie, fotografia i wizaż. Wymiary naszej Miss to 90-60-90, wzrost 174cm.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_U0A8480
Miss Polonia Studentek Łodzi 2015 (foto)
PlakatBeataStelmaszczyk
Finał Miss Polonia 2011 – głosujemy na łodziankę, Beatę Stelamaszczyk
DSC_6568_DxO
Przygotowania do Miss Uniwersytetu Medycznego 2015 foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*