organekWe czwartek, 25czerwca o godz. 19 w Wytwórni wystąpi Julia Marcell, a dwie godziny później  Organek. To kolejne koncerty z cyklu Made In Poland. Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Organek”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 24 czerwca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od jnn…, rzew…, szymlodz…


Julia Marcell – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka. Zaczęło być o niej głośno w 2007 r., kiedy z pomocą internautów zebrała fundusze na wydanie pierwszego albumu „It Might Like You”. W październiku 2011 r. premierę miał jej drugi album „June”.

Wydawnictwa te zostały docenione przez publiczność, dziennikarzy oraz ludzi związanych z kulturą, nie tylko w Polsce – ukazały się również w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. W październiku 2014 do sprzedaży trafiła trzecia płyta pt. „Sentiments” – najbardziej osobista z dotychczasowych.

Nowy album Julii Marcell to najciemniejsza w jej dorobku opowieść. Jest to również płyta o zupełnie nowym brzmieniu. Nagrana na żywo w Berlinie, wyprodukowana przez Julię i Thomasa Fietza, łączy świeżość i energię koncertowego składu z bardzo przemyślanymi, zredukowanymi aranżacjami.


ØRGANEK to kwartet sygnowany nazwiskiem lidera, autora muzyki oraz tekstów, Tomasza Organka. Zespół zdobył wiele nagród (m.in. Mateusz Trójki 2014,  Nagroda im. Grzegorza Ciechowskiego 2014,  nominacja do nagrody Fryderyk 2015) i grał podczas największych polskich festiwali (m.in. Męskie Granie 2014, Warsaw Orange Festival 2014).

Single Kate Moss (nr 1 na liście Eska Rock), Ta nasza młodość (16 tyg. na liście LP3), Głupi Ja (od 24 tyg. na liście LP3) znalazły stałe miejsce w ramówkach rozgłośni radiowych w całej Polsce.


Made in Polska to uznana marka wśród najlepszych krajowych programów muzycznych. Prezentuje najbardziej wartościowych polskich wykonawców, którzy – nawet jeśli osiągnęli popularność – nie okupili jej utratą niezależności i artystycznej oryginalności.

Podczas czerwcowej sesji nagrań usłyszymy najlepszych twórców rockowej muzyki alternatywnej. Projekt tegorocznej sceny oraz nowoczesnej oprawy wizualnej zostanie wykonany przez Małgorzatę Szabłowską, scenografkę spektakli Teatru Wielkiego Opery Narodowej oraz popularnej letniej trasy koncertowej – Męskie Granie. Widowiskowe światło zostanie zaprojektowane przez doskonale znanych z poprzedniej edycji Made in Polska: Pawła Spidera Pająka oraz Artura Szymana.

Za wielokamerowy mix obrazu w jakości HD, który również będzie można zobaczyć podczas koncertów w ramach multimedialnych projekcji, odpowiadać będzie Tomasz Motyl – jeden z najlepszych współczesnych realizatorów widowisk, koncertów i programów telewizyjnych.
 
22.06 – 19:00 Curly Heads
23.06 – 19:00 Iza Lach, 21:00 Król
24.06 – 19:00 Magnificent Muttley, 21:00 Tides from Nebula
25.06 – 19:00 Julia Marcell, 21:00 Organek

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_0042_1
Zakopower & Atom String Quartet w Wytwórni (zakończony)
2017-01_kino_polskie_406
ENEMEF: Noc Kina Polskiego (zakończony)
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*