9listopada_021We wtorek, 9 listopada, w Łódzkim Towarzystwie Fotograficznym została otwarta kolejna wystawa fotografii Macieja Mastalerza. Tym razem ekspozycja nosi tytuł „Nasi mali sąsiedzi”.

   
Na kilkunastu fotografiach artysta uchwycił niewielkie owady, bliskich nam mieszkańców globu. Wśród nich dominują pajęczaki, które od lat fascynują zarówno dzieci jak i dorosłych.

– Moją pasją jest makrofotografia przyrodnicza. Każdą wolną chwilę poświęcam obserwacji i fotografowaniu owadów  i pająków – mówi autor. – Marzeniem moim jest zwrócić uwagę na te małe istoty z naszego sąsiedztwa na ich swoiste piękno kształtów i kolorów oraz na ich wielką rolę w naszym otoczeniu.

Ekspozycję przy Piotrkowskiej 102 można oglądać do 22 listopada br.

Maciej Mastalerz – rocznik 1965, wykształcenie Technik Teatralno- Filmowy (Modelator). Współpracuje z Teatrem im. Stefana Jaracza, Teatrem Wielki w Łodzi i Arlekinem, a także z wytwórniami filmów animowanych: STO-FILMS („Ostatnie pokolenie” i serial „Kasztaniaki”), Se-Ma-For (reklama LOT i „Piotruś i wilk” oraz Breakthru Films „Projekt Chopin”).
 
Maciej Mastalerz - Nasi mali sąsiedzi Maciej Mastalerz - Nasi mali sąsiedzi Maciej Mastalerz - Nasi mali sąsiedzi
Maciej Mastalerz - Nasi mali sąsiedzi Maciej Mastalerz - Nasi mali sąsiedzi Maciej Mastalerz - Nasi mali sąsiedzi
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSCF3136
Fotofestiwal: Helotyzm. Justyna Bugajczyk (foto)
IMG_0099
Erozja-Erózió w ŁTF (foto)
Kształt wyobrażonego w Galerii Bałuckiej (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*