pg_luxtorpeda_17_6147W piątek, 16 listopada, na scenie Dekompresji wystąpiła formacja Luxtorpeda. Zespół po dwunastu długich miesiącach ponownie odwiedził Łódź, by ze zdwojoną siłą zaprezentować swój cały studyjny materiał – tym razem już jako gwiazda wieczoru.

Przed nimi wystąpiła grupa Rambo Jet. Podczas krótkiego występu łodzianie zaprezentowali swoje sztandarowe utwory z interpretacjami Tuwima na czele. Wszystkie nagrodzone gromkimi oklaskami spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem, ciągle napływającej widowni.

Dłużący się czas oczekiwania na bohaterów wieczoru dźwiękowcy umilali serwując kolejne utwory Charlesa Bradleya. Dokładnie o 20, przy towarzyszącym im I Can’t Help Falling In Love With You Presleya, na scenie pojawili się członkowie Luxtorpedy. Już po pierwszych utworach (Hymn, Fanatycy, Raus) fani mogli być spokojni o przygotowaną setlistę.

joomplu:45534

W ramach tej dwugodzinnej “podróży” zagrany został kompletny (!) materiał nie tylko z najnowszego albumu Robaki, ale też z pierwszej płyty. Pomimo dużego przekroju wiekowego zgromadzonej publiczności – od dzieci (na które specjalnie czekała fosa pod sceną), przez uczniów i studentów, a skończywszy na dojrzałych słuchaczach – wszyscy z wypiekami konsumowali kolejne utwory, niezależnie czy czekali bardziej na Serotoninę, czy na Gimli. Ciekawym urozmaiceniem były też zagrane wstawki Fade to Black Mettalici, Running free Iron Maiden oraz numer finałowy, którym okazał się… King Bruce Lee Karate Mistrz odśpiewany przez niemal wszystkich zgromadzonych w klubie.

Zobacz także:

Summer Dying Loud 2012 (foto)

Proletaryat, Luxtorpeda, Noko w Dekompresji (foto)

Luxtorpeda w Dekompresji (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sgrb3
Super Girl & Romantic Boys w DOMu (foto+wideo)
Acid Drinkers w Dekompresji (foto)
Perfect-1940_naglowne
Perfect i Łowcy.B w Wytwórni (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*