plakat_limo_lodz6 października o godz: 16:00 i 18:30 w Teatrze Rozrywki Lutnia rozpoczną się pokazy kabaretu Limo. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na jeden z wybranych terminów.

 Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Limo”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (3 października), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymują osoby, których maile rozpoczynają się od marcin.gred… i edytag…

O Kabarecie Limo:

Są z Gdańska. Oficjalnie istnieją od 1999 roku, kiedy to w jednym z gdańskich liceów Abelard Giza i Marcin Kulwikowski postanowili się założyć Kabaret Limo Od tej pory stworzyli kilka programów: „Limoniada”, „Wersja robocza”, „Program ze zwłoką”, „Za murami, za stosami”, „Miasteczko” i obecnie „Dzielnia”. Wygrali w międzyczasie mnóstwo nagród na wszystkich przeglądach w kraju – do tego stopnia, że przestali się pokazywać na konkursach – no chyba, że w roli gwiazdy. Rozśmieszają w niesamowity sposób – bawią się tym, co robią, podpierając kunsztowne aktorstwo doskonałymi tekstami. Ci, którzy obserwują karierę Lima, pamiętają ich habity i Świętą Inkwizycję oraz czarne trampki, którymi podbijali serca publiczności na Pace. Udało im się po wielokroć, dlatego oglądanie ich to naprawdę świetna zabawa.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
widzew_d_-_legia_warszawa_01_20131113_1611169009
Widzew Łódź – Piast Gliwice (kzakończony)
lu_37_800x582
Upadłe Anioły w Teatrze Muzycznym (zakończony)
2014-07_step_up_29zl_406
ENEMEF: Noc Step Up (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*