lunacLUNA-C i jego kultowe Kniteforce Records powraca na scenę muzyczną. Wielki Mistrz muzyki Oldschool / Happy Hardcore / Drum’n’Bass, jeden z najbardziej niekonwencjonalnych producentów muzycznych na świecie zagra dla was w piątek, 5 Września w Lordi’s club & FOO FOO bar w Łodzi.

Będzie to niepowtarzalna okazja usłyszeć go na żywo, ponieważ na co dzień mieszka już w USA i rzadko odwiedza stary kontynent. Obok niego zagrają i zaśpiewają dobrze znani w światku muzyki rave – DAMAGE INC. z UK oraz cała plejada łódzkich wymiataczy z kapitanem Tornado na czele, który tradycyjnie już w barwach russian navy przypłynie na swojej łajbie z Londynu z ciekawymi numerami. Ponadto po wielu latach na scenie pojawi się też MC NOISE z legendarnego BASE CLUB.

Pełny skład: LUNA-C / Kniteforce Records / UK,  DAMAGE INC. / Sonic Fortress / UK, TORNADO / Tornado Rec. / UK, INFINITY / Sonic Nation Ex SonicTrip, AKIRA / Special Birthday Set!,  MC LEO,  MC NOISE / BaseClub!,  MC AKIRA

PRZEDSPRZEDAŻ w promocyjnej cenie 20 zł odbywa się w formie wpłaty na konto. Prosimy w tytule przelewu umieścić imię i nazwisko z dopiskiem LunaC oraz swój e-mail kontaktowy na który wyślemy potwierdzenie.  W przypadku wpłacenia za większą ilość osób, imiona i nazwiska wszystkich osób. Przy wejściu do klubu będzie specjalna lista wszystkich osób, które dokonały przedsprzedaży. Prosimy wziąć ze sobą dowód tożsamości! Numer Rachunku: 86 1140 2004 0000 3202 3477 9069. Odbiorca: Daniel Szremski Bilet w dniu imprezy – 30 zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
RVVK_wydarzenie_D-small
Islandzka Rzeźnia Elektroniczna w Łodzi
Sonic_Trip_Weekenders_1
Sonic Trip & Weekenders w Lordi’s
casting
Casting do Avant Models & After Party

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*