ludzieinteligentni21 maja o godz. 17:30 i 20 w Teatrze Muzyczny w Łodzi zobaczymy sztukę Ludzie inteligentni w reżyserii Olafa Lubaszenko. Bilety w cenie 60, 80, 90 i 120 zł.

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Feyeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie” i wkracza w fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu. David podejmuje decyzję o rozstaniu ze swoją długoletnią partnerką Chloe. Jest zaskoczony, że nie spotyka się ze sprzeciwem z jej strony.

Ich przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki. Trzy pary prowadzą rodzaj gry i, jak w reakcji łańcuchowej, kryzys jednego związku wywołuje kolejny… Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus… A nas jak zwykle będą śmieszyć do łez nieudolne próby odkrywania tych obcych sobie planet. Twórcy teatralnych hitów „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na koleją przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

Autor przekładu: Irma Helt
Scenografia: Justyna Woźniak
Kostiumy: Tomasz Jacyków
Muzyka: Szymon Wysocki
Produkcja: Tito Productions Katarzyna Fukacz Damian Słonina
OBSADA:
Renata Dancewicz / Magdalena Boczarska
Izabela Kuna
Paulina Holtz
Rafał Królikowski
Olaf Lubaszenko
Mariusz Witkowski
Czas trwania: 1,5h bez przerwy
Premiera: kwiecień 2017

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zaproszenie_Piekna_i_Bestia
Piękna i Bestia w Teatrze Arlekin
tape_039
Tape w Teatrze Nowym (foto)
mojtatachcelatac
Premiery teatralne – czerwiec 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*