luceWe wtorek, 15 września o godz. 21 w 6. dzielnicy rozpocznie się koncert Lucie Vítková i Mateusz Rybicki. Wstęp wynosi 10 zł.

Lucie Vítková Czeska kompozytorka, improwizatorka i performerka. Ukończyła klasę akordeonu w Muzycznym Konserwatorium w Brnie, a także kompozycję na Akademii Muzycznej im. Leoša Janáčka. Kształciła się również w Królewskim Konserwatorium w Hadze i w California Institute of the Arts w Valencii (USA). Obecnie studiuje na berlińskim Universität der Künste. Udzielała się w takich zespołach jak Electroacoustic Ensemble of the Sonology Department, Prague Improvisation Orchestra, Brno Improvising Unit. Współpracuje m.in. z Josephem Kudirką, Rishinem Singhem, Catherine Lamb, Koenem Nuttersem czy Jolaną Havelkovą.

Mateusz Rybicki Absolwent Wrocławskiej Akademii Muzycznej, związany z wrocławską sceną muzyczną i teatralną. Improwizator grający na klarnecie Bb, basowym oraz saksofonie tenorowym. Aktualnie mieszka w Berlinie. Współpracuje z Tristanem Honsingerem, Emilio Gordoą, Samuelem Hallem, Pawłem Szpurą, Zbigniewem Kozerą, Piotrem Damasiewiczem i Gabrielem Ferrandinim.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Spirit of Łódź w Monopolis
limboski
Limboski w Wytwórni
shelbys
The Shelbys w Tekturze

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*