slubdoskonaly28 Lutego  na deskach Teatru Muzycznego mieliśmy przyjemność  obejrzenia wspaniałej gry aktorskiej naszych utalentowanych polskich aktorów w Spektaklu: „Ślub doskonały”.  Sztuka na pewno rozbawi, pouczy jak również wciągnie w chwile romantyzmu. Warto jednak przekonać się, czy tytułowy ślub był tak doskonały?!

Wieczór kawalerski, czyli  ten wyczekiwany moment spostrzegany przez panów  jako „ostatni  dzień wolności” zanim ta jedyna kobieta usidli ich po usłyszeniu sakramentalnego ”Tak”! Dla głównego bohatera,  Billa (Paweł Małaszyński) zakończył się zaskakująco, pozostawiając za sobą skomplikowane skutki.

Akcja przedstawienia rozgrywa się w scenerii pięknego Apartamentu Hotelowego dla nowożeńców.  Wybudzający się po swoim wieczorze kawalerskim przyszły Pan Młody nagle orientuje się, że w tym samym łóżku leży naga, piękna kobieta. Niestety Bill kompletnie nie pamięta wieczoru poprzedzającego daną sytuacje. W panice przed pojawieniem się swojej narzeczonej, Rity (Katarzyna Glinka) nerwowo stara się opanować sytuacje i w szybkim tempie chce się pozbyć nieznajomej dziewczyny. Niestety sytuacja się komplikuje i prowadzi do zamieszania. Podczas oglądania Spektaklu poznajemy również postać pokojówki-Juli, która przypadkiem zostaje wplątana w spisek sytuacji jako kolejna dziewczyna Toma (Andrzej Nejman), najlepszego przyjaciela Billa.

W te postać wciela się zabawna w swojej grze aktorskiej, Ilona Chojnowska.  Z czasem tajemnicza kobieta okazuje się być prawdziwą dziewczyną Toma.  Okazuje się jednak, że noc którą  Bill przeżył wspólnie z Judy (Marta Żmuda-Trzebiatowska, nieznajoma kobieta, która okazała się nową dziewczyną jego najlepszego przyjaciela Toma) dla obojgu okazała się czymś więcej niż tylko zwykłą przygodą.

„Ślub doskonały” to świetna komedia, która rozbawi do łez. Z pewnością łódzka publiczność temu nie zaprzeczy! Liczne oklaski oraz uśmiech na twarzy każdego widza mówiły same za siebie. Dlatego, tym którzy jeszcze nie wybrali się do Teatru by obejrzeć ten wspaniały Spektakl serdecznie polecamy!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lubiewo7a
Lubiewo w Teatrze Małym – recenzja
IMG_2485
RE:AKCJE – recenzja spektaklu
dwipolowkipomaranczy
Dwie połówki pomarańczy w Teatrze Lutnia – recenzja

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*