LSD on CIA w Domu Literatury

lsdonciaW niedzielę, 28 lutego o godz. 19 w Domu Literatury w Łodzi rozpocznie się koncert formacji LSD on CIA. Poza nimi na scenie pojawią się TEKKNO oraz Tested on Animals. Bilety kosztują: 10/15 zł.

LSD on CIA (Kopenhaga/Dania)

LSD on CIA to dunskie trio z polskim elementem na basie. To czysta bezkoszulkowa, najntisowo-dwutysieczna energia, ktora pamieta dobre czasy MTV, kiedy rokendrolowe zespoly graly zeby wystrzelic z kapci a nie plakac w sfeterek. To jest energia, ktorej ktorej modne, ospale, znudzone, hipsterskie zespoly sie boja.

LSD on CIA skolei nie bali sie zajac drugiego miejsca (po Nico and Vinz!) na festiwalu Emergenza ani zagrac ponad 150 koncertow od Norwegii po Albanie. Supportowali m.in. The Prodigy Franz Ferdinand The Kooks , The Cult i dunska legende Kashmir a wlasnie przyjezdzaja do Polski rozgrzac sie przed Europejska trasa z „Sisters of Mercy”.

Mieszkaja wspolnie w Kopenhadze i prowadza hedonistyczny, rokendrolowy styl zycia. Wokalista Mikkel oprocz gry w dunskich filmach i spiewu loi na gitarze jakby jutra nie bylo. Na basie wirtuoz gitary znany dawniej z kultowego zespolu Funky Niepokalanki, szalonego The Dynks i jego pastizowego, solowego projektu pop pod nazwa Fronklo. Gra na perkusji trzeciego czlonka Troelsa zachwycal sie Lars Ulrich z Metalliki w dunskiej telewizji DK2 a fejsbukowym fanem LSD on CIA jest Kim Gordon z Sonic Youth, ktorej autobiografia wlasnie sie ukazala.

Wlasnie wydaja druga plyte(8.02 na spotifaju) a na youtubie mozna zobaczyc teledysk do singla “Fall in Place”i „Assault”. Jak sami mowia nie maja z kim grac bo ich styl nie wpisuje w latwe podzialy gatunkowe. Rockowe zespoly sa zbyt lajtowe a metalowe za bardzo zamulaja. Warto wybrac sie na ich koncert bo nastepnym razem bilety moga byc o wiele drozsze.

TEKNO (Warszawa)

3-osobowa grupa ze śpiewającym perkusistą obraca się w klimatach szeroko pojętej muzyki rockowej osadzonej na solidnych brzmieniach nowoczesnych syntezatorów i pulsujących beatach. Singlowy utwór świetnie przyjął się wśród słuchaczy zespołu, jak również wśród słuchaczy Radia – Kampus i Czwórki, o czym może świadczyć intensywność odtworzeń w rotacji.Teledysk pojawiał się również w 4fun.tv i Superstacji. W zespole, na gitarze gra Jacek Perkowski – znany z zespołów T.Love, De Mono, Azyl.P, Kobranocka, Madame, Warsaw Bombs, Dead Frank, Momo itd!!

Tested On Animals

Zapraszamy w wyjątkową podróż przez ciężkie, ale melodyjne piosenki pełne emocjonującego wokalu i zdecydowanych, pewnych „uderzeń”!
M.L., M.M.. K.A., S.S.- to inicjały muzyków wyjątkowego nu-metalowego zespołu z Łodzi, z których każdy znany jest z występów w innych popularnych kapelach.
Tested On Animals to połączenie energii z doświadczeniem scenicznym, którego tak bardzo brakuje wielu rockowym składom.
Zapraszamy na wyjątkowe doznania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *