Los Potatos w New Yorku (zakończony)

lospotatos4W sobotę, 7 października o godz. 22 w New Yorku wystąpi formacja Los Potatos. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie, dzięki którym będziecie mogli wybrać się imprezę.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „new york”, w komentarzu podacie swoje imię i nazwisko. Visy otrzymają dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się do konkursu. Zabawę zakończymy 5 października o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zaończony

LOS POTATOS
Zespół pochodzi z Łodzi, powstał w 1999 roku.
Tworzą go:
Daniel Frontczak (git,voc), Krzysztof Baranowicz (hammond, piano), Szymon Banasik (dr),
Benedykt Bartczak (bas).
Gra Bluesa, wzorując się na „czarnych” artystach, w szczególności ceni sobie Muddy Watersa, B.B. Kinga, Willy Dixona, Buddy Guya i J.L. Hookera. Muzykę określić można jako Chicago z elementami R&Bluesa. Zespół współpracuje także z sekcją dętą (sax, puz, tr).
Zespół koncertował na wielu festiwalach w Polsce m.in.: Olsztyńskie Noce Bluesowe, Blues nad Pilawą itp. oraz zagranicą (Szwecja, Holandia, Francja). Doskonale sprawdza się na koncertach klubowych, cyklicznie występując w STEREO KROGS, IRON HORSE, LIZARD KINGU TAJ MAHALu oraz wielu innych „budach”, gdzie króluje blues. Gra także duże imprezy plenerowe, na których potrafi rozgrzać nawet najbardziej „opornych” słuchaczy.
Świetnie sprawdza się także na imprezach eventowych, poszerzając repertuar o utwory z całego świata, swobodnie czując się w każdyn gatunku muzycznym.
Energetyczna dawka bluesa, w połączeniu z rzadko prezentowaną na polskich scenach ortodoksyjną czarną odmianą tego gatunku wywiera na słuchaczach niezapomniane wrażenie, a muzykom sprawia satysfakcję i radość z grania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *