Łona, Weber and The Pimps w Scenografii (foto)

Sami nie wyjdziemy i czekamy żeby ktoś nam pomógł” ten fragment mogłaby w rytm bitu „Rozmowy z Cutem” w kółko powtarzać widownia zebrana w Scenografii podczas koncertu wyjątkowego na polskiej scenie rapera – Łony. W czwartkowy wieczór, artysta wraz z producentem Weberem i towarzyszącym im zespołem The Pimps zapełnili treściwą muzyką przestrzeń w klubie i głowach wszystkich obecnych.

Od samego rozpoczęcia aż do ostatniego dźwięku ze sceny płynęła czysta energia. Uczestnicy koncertu mięli okazję wziąć udział w podróży przez bogatą twórczość rapera. W wyjątkowych aranżacjach wybrzmiały m.in. „Nie pytaj nas”, „Kaloryfer”, „Biznesmen”. W zamian za energię płynącą od fanów, artysta odwdzięczył się freestylem o zgubnych skutkach nadużywania tytoniu, oraz bonusową aranżacją mieszającą zaproponowane przez publiczność utwory.

Ciężko słowami opisać ten spektakl. Był to koncert z najwyższej półki, wir, w który z podniesionymi rękami i krzykiem na ustach wskoczyli łodzianie. £ona, Weber and The Pimps!

/txt – Karina Olejniczak, fot – Rafał Jakuszczonek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *