logophonic7 listopada w Klubie Szada wystąpi Logophonic. Zespół z Trójmiasta charakteryzuje przetworzony dźwięk gitar akustycznych z wykorzystaniem loopów, a także melodyjne, przestrzenne utwory. Wszystko to tworzy wyjątkowy rodzaju akustycznej muzyki klubowej, z elementami bluesa i rocka.

Mamy dla Was podeójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Szafa”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w piątek (1 listopada), o godz. 21 Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od aleksandramr…

Zespół tworzą dwaj muzycy: Maciej Szkudlarek i Krzysztof Stachura. Od lat związani z trójmiejską sceną, w obecnym składzie grają od 2011 roku. Współpracowali z Tymonem Tymańskim, Tomkiem Makowieckim i Blendersami.

Mimo, że skład zespołu to dwie osoby obsługujące 2 gitary akus…tyczne i głos, to określenie duet gitarowy wydaje się nie oddawać w pełni tego, co LOGOPHONIC ma do zaoferowania.

Debiutancka płyta długogrająca „Little Pieces” należy raczej do spokojnych. Na koncertach jednak można usłyszeć dużo większą dawkę emocji, która niezawodnie przykuwa uwagę i wciąga słuchaczy w świat coraz bardziej energetycznych dźwięków. Obecnie muzycy pracują nad drugim albumem.

Zapraszamy na koncert Logophonic do Szafy!
Wstęp 15 zł.

https://www.biletomat.pl/koncert/logophonic-184/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Letnia Scena: Głodomór (zakończony)
kortez
Kortez w Wytwórni (zakończony)
Halokultura – styczeń 2020 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*