Pomimo pandemii większość łódzkich teatrów nie rezygnuje i m.in. organizuje pokazy online w internecie.

Teatr Chorea kolejny miesiąc zaprasza na Warsztaty Online (link tutaj). Także umieścił na stronie youtube pełne zapiski filmowych i rejestracji dźwiękowych wybranych spektakli i koncertów (link tu). ArtKombinat Scena Monopolis jako jedyna scena teatralna w Łodzi całkowicie przeniosła się do internetu i w maju proponuje aż dziewięć spektakli i koncertów – informacje o nich znajdziecie tutaj.

Teatr Lalek Arlekin zachęca do udziału w projekcie #ArlekinwDomu (link tutaj), czyli „szeptanki” do snu, teatralne etiudy i warsztaty. Teatr Mały dzięki systemowi PPV zaprasza swoich widzów na spektakle online – 1 maja Umrzeć ze śmiechu, o kolejnych wydarzeniach można dowiedzieć się m.in. tutaj. Teatr Muzyczny zaprasza 1 i 2 oraz 8 i 9 maja na online’ową wersję Festiwalu OFF Północna. W ramach OFF/ON organizuje również przez cały miesiąc warsztaty i spotkania. Wszystkie aktywności teatru znaleźć można ma blogu Muzyczny Wirtualnie.

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka czasami prezentuje swoje produkcje w wersji online. Należy szukać informacji na stronie Teatru. Teatr Pinokio w Łodzi na stronie facebook prezentuje atrakcje dla najmłodszych, m.in. czytanie książki pt. „Best Seler i zagadka znikających warzyw” (link tutaj). Teatr Powszechny przygotowuje się do dwóch premier online (informacje tutaj), a także w każdy czwartek zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Pomoc Domowa Radzi (link tu).

MAJOWE REPERTUARY TEATRÓW DOSTĘPNE SĄ TUTAJ

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Małżeński Rajd Dakar w Teatrze Nowym
Baśniowa Piotrkowska w Pasażu Róży
kabaretlimo
Kabaret Limo w Teatrze Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*