Łódzkie Targi Ślubne w Atlas Arenie

Już w niedzielę – 30 stycznia w Atlas Arenie odbędą się Targi Ślubne, najlepsza impreza dla narzeczonych.

Czym właściwie są Targi Ślubne? Jest to impreza skupiająca pod jednym dachem wystawców oferujących różnorodne usługi ślubno-weselne. Wymarzona suknia, idealnie skrojony garnitur, wyjątkowy samochód do ślubu? W niedzielę w Atlas Arenie będzie można znaleźć wszystko począwszy od obrączek aż po wystrój sali i oprawę muzyczną.

W programie m.in. najnowsze trendy w modzie ślubnej, obok których nie można przejść obojętnie, widowiskowe show z pokazami i nauką pierwszego tańca weselnego, prezentacja ekskluzywnych aut, dla ludzi, dla których samochód to coś więcej niż środek transportu oraz liczne smakowite degustacje. Wszystko po to, żeby zapewnić odwiedzającym ogromny zastrzyk inspiracji. W Atlas Arenie nie tylko będzie można poznać najnowsze trendy i nowinki, ale też skonsultować je na miejscu ze specjalistami z branży. Dodatkowo uczestnicy Targów Ślubnych będą mogli skorzystać z rabatów i promocji przygotowywanych specjalnie dla uczestników wydarzenia.

Uczestnicy imprezy zgodnie podkreślają, że takie wydarzenie ma zupełnie inny wymiar, niż przeglądanie produktów w katalogach lub na stronach internetowych. Podczas targów mogą skonfrontować katalogowe zdjęcia z rzeczywistością – zobaczyć kreacje na modelkach i dotknąć materiału, ocenić wykonanie produktu, a nawet spróbować dań weselnych.

Targi Ślubne odbędą się w niedzielę – 30 stycznia. W Atlas Arenie wystawcy, na narzeczonych, będą czekać w godz. 10.00 – 16.00. Bilety można nabyć drogą elektroniczną (www.targislubne.pl/lodz-bilety) oraz w kasie przy wejściu. Koszt jednego to 20 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *